Jdi na obsah Jdi na menu
 


(75)Admira - Ústí nad Labem

6. 12. 2009

Z Ústí jsme si přivezli bronz!

Admira : Zeleneč       1:1

Branka:           Luky Ouředníček

V prvním zápase turnaje jsme nastoupili proti fotbalistům ze Zelenče. Častěji se hrálo před brankou soupeře a měli jsme na začátku hned několik šancí, bohužel výborný brankář všechno vychytal. Jak už to tak bývá, přišel trest v podobě vlastního gólu 0:1. Naštěstí se nám povedlo brzy vyrovnat Lukášem. Přesto jsme v tomto utkání  spíš ztratili než získali body.

Admira : Teplice        2:1

Branky: Luky Ouředníček, Míla Beky Bečka

Pěkné utkání se silným soupeřem jsme poměrně s přehledem vyhráli. První branku vstřelil opět Luky a Beky z trestňáku pod víko zvýšil náš náskok na 2:0. Soupeři se povedlo ještě snížit nádhernou brankou, ale na víc už neměli. Do tabulky tři bodíky a hned bylo veseleji!

Admira : Slavia                0:3

Trochu nešťastný zápas, kdy jsme dostali tři branky po vyražených střelách z dálky. Zápas určitě nebyl na takovýto debakl, ale je to sport. Je škoda, že se nám nepodařilo proměnit nějakou šanci, mohlo to být mnohem zajímavější.  Je ale potřeba uznat, že Slavia hrála na turnaji nejlepší fotbal a zaslouženě celý turnaj také vyhrála.

Admira: Ravel Ústí    4:0

Branky: 2x Kuba Mráz, 2x Luky Ouředníček

Náš nejlepší zápas na turnaji. První dvě branky padli po ukázkových souhrách Lukyho a Kubíka, který dával oba góly po vyšachování obrany do prázdné branky. Opravdu paráda!!!! Kluky z Ústí jsme tentokrát přejeli a nedali jim nejmenší šanci zdramatizovat zápas. Obrana včele s brankářem byla tentokrát stoprocentní. Moc hezký zápas a věděli jsme, že si to s Bohemkou rozdáme o stříbro.

Admira: Bohemians 1905     0:1

Jak se nám zápas s Ústím povedl, tak s Bohemkou to naopak bylo naše nejhorší utkání. Prohrávali jsme gólem z druhé minuty a za celý zápas jsme nedokázali, přes několik šancí překonat brankáře soupeře. Velká škoda, mohli jsme si ze silně obsazeného turnaje přivést stříbro. Nicméně i tak jsme skončili na bedně a to se počítá. Turnaj byl perfektně organizován i atmosféra byla fajn, takže pěkná sobota J