Jdi na obsah Jdi na menu
 


(82)Admira - Neratovice

3. 1. 2010
Halový turnaj SK Neratovice 31.1.2010
 
VENI VIDI VICI 
 (přišel jsem, uviděl jsem, zvítězil jsem)
           
Pod tímto sloganem jsme odehráli dobře organizovaný turnaj v Neratovicích, na halové poměry velkém hřišti s hrací dobou 13min./zápas, 1+5 hráčů v poli (střídání hokejovým způsobem)  s mechanikou každý s každým.
 
Admira - Sokol Kostelec Ovčáry 5:0
 
V úvodu prvního utkání turnaje jsme působili trohu chaoticky a zvykali si na komfortní prostor Neratovické haly. První ohrožení soupeřovi branky obstaral Dáda, po vyhraném souboji u mantinelu a střelou těsně vedle. Poté jsme se již dokázali prosadit kombinační hrou a hodně se líbili přímočaré akce po osách Vašik-Luky-Adam, Kubik-Dáda a naopak, profitovali jsme i z chyb soupeře, kterého jsme takřka nepustili na naší polovinu.
Střelci: Vašík, 2x Kubík Mráz, 2x Adam
 
Admira - TJ Sokol Libiš 6:0
 
Ve druhém utkání jsme pokračovali v kombinační hře a částečném spalování šancí. 2.min však znamenala výbuch emocí našich fanynek (maminek) v hledišti i upřímná radost spoluhráčů, když se po rohu Bekyho nekompromisně prosadil Páťa. Poté jsme se prosadili opět po sérii rohových kopů Dáda a 2x Luky, kde jsme nasadili i „lajdáka“ střela vedle, ale v zápětí napřáhl z poloviny hřiště Beky a nekompromisně rozvlnil síť soupeřovi branky. Po přímém kopu Dády se pohotově prosadil Luky. Naší aktivní hrou jsme soupeře nepustili na naší polovinu a při více klidu v koncovce našich střelců mohlo branek padnou více.
Střelci: Páťa, Beky, Dáda Staněk, 3xLuky
 
Admira - FC Lobkovice 4:0
 
Čekaní na gól netrvalo dlouho a po rohu Bekyho se prosadil Dáda. Individuelní akci poté předvedl Vašík s golovou přihrávkou Lukymu, nedal. Po špatném výkopu brankaře přes půlku hřiště střílí soupeř za polovinou přímý kop a Beky nedal brakáři šanci. Po ose Dáda-Kubík se opět prosadil Páťa. Krásnou přihrávku Mártyho  promněnil Luky. Opět by nám pomohlo více rozvahy a klidu v koncovce.
Střelci: Dáda Staněk, Beky, Páťa, Luky
 
Admira - FK Neratovice 2:0
 
Náš soupeř na turnaji, což se projevilo ihned v úvodu utkání, Beky vyhlavičkoval jasný gól po přímém kopu, Márty skluzem zachránil gólovou přiležitost soupeře. Poté jsme již zápas dostali pod kontrolu a vytvářeli si šance Páťa gólovou přihrávkou oslovil Dádu těsně vedle. Márty vybídl ke skorovaní Adama, ale brankář byl proti. Míla nádherně vysunul Lukyho a ten kličkou z prava do leva uklidnil naše mužstvo. Po rohu Bekyho a následném závaru se prosadil svojí dravostí Vašík. Šance musíme umět proměnit a nahrávka dobře postavenému spoluhráči je to samé jako gól.
Střelci: Luky, Vašík
 
Admira - Čechie Uhřiněves 5:0
 
Ihned v úvodu skóroval Adam po krásné narážečce s Lukym, následovala spolupráce Kubíka s Dádou a další opět neproměněné šance. Poté si po obraném zákroku vzal na polovině hřiště míč kapitán Péťa a individuelním průnikem krásně zavěsil. Přímák Bekyho vedle a po souhře Péti-Kubíka nedal golmanovi šanci Dáda. Náš tlak narůstal a odražený míč opět nechytatelně zavěsil Péťa. Po faulu na Mílu, opět z dálky za přispění soupeřova golmana skóroval Beky.
Střelci: Adam, 2x Péťa Marek, Dáda Staněk, Beky
 
Naše celkové vítězství v turnaji se skóre 22:0 bylo založené na 100% výkonu brankářů, kteří nás podrželi a kvalitní rozehravkou zakládali naše útoky GRATULUJEME !!!
Individuelní ocenění:
Beky – nejlepší hráč turnaje GRATULUJEME !!!
Luky – nejlepší střelec turnaje GRATULUJEME !!!