Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira -- Meteor

31. 3. 2010
K posledním přípravnému utkání před ostrým začátkem v Mělníce jsme si pozvali sympatické a stále se lepšící soupeře z Meteoru. Byli jsme zvědavi, jak se Panteři poperou po zimní přípravě s travnatým povrchem a hrou 7+1.
                                               Admira : Meteor                      9:1
Branky: 2x Denda, Luky, Sebík, 2x Adam, Kubík, Patrik, Vašík
Sestava domácí:
1.         Renda – Beky, Péťa –Dáda, Adam, Kubík –Pláča, Patrik
2.         Honza – Márty, Marek – Luky, Vašík, Míla – Denis, Sebík
Střídání: Artur
Utkání začalo očekávaným náporem našeho prvního týmu, ale upřímně řečeno nebylo to úplně ono. Kluci hráli v houfu a místo toho, aby si hráče z Meteoru roztáhli a hráli kombinační fotbal po zemi, tak se přizpůsobili soupeři a bylo z toho ošklivá nakopávaná. Jak se má hrát ukázala v zápětí po střídání druhá lajna. Lukáš s Vašíkem příkladně zatahovali balón a krásnými kolmicemi zásobovali Dendu se Sebíkem. Po jedné takovéto akci se k dorážce dostal Luky a otevřel skóre včerejšího utkání.  Takto probíhal první poločas, kdy při každém pobytu této sedmičky došlo ke změně stavu zápasu. Na dva nula skóroval Denda po samostatném úniku, na tři nula zvyšoval Sebík po dorážce kombinační akce celého útoku. Na 4:0 opět Denda po ose Mára, Vašik, Luky. Nádherná akce jak z fotbalové učebnice!
Poté došlo i na soupeře, který po naší ojedinělé chybě snížil stav na 4:1.
Pak se konečně taky probudil i první útok a zvláště Dáda ukázal, že přece jen fotbal nezapomněl, i když to tak v začátku vypadalo a trpěl tím celý tým (včetně tatínka). 5:1 Adam po úniku a přihrávce Dády, 6:1 opět Adam po přihrávce Dády. Na sedm jedna zvyšoval po dorážce Vašík a na 8:1 Kubík po přihrávce Dády. Takhle to má kluci vypadat! To byl fotbal, na který jsme od vás zvyklí! A zlatý hřeb celého odpoledne přišel těsně před závěrečným hvizdem přesného a nekompromisního rozhodčího. To se prosadil ve vápně všudybýlek Patrik a nechytatelně zavěsil!

Na závěr bych napsal, že to byla perfektní příprava a velký dík i za sportovní fandění rodič