Jdi na obsah Jdi na menu

Admira - ABC Bráník

6. 12. 2009

Admira : Bohemians 1905  2:1

Tentokrát jsme začali turnaj se soupeřem z nejtěžších, žádná možnost se rozehrát. Byl to bojovný zápas, kdy si obě mužstva zvykali na hru venku a hlavně 7+1. Zápas jsme začali velmi dobře a také jsme se zaslouženě ujali vedení brankou Honzíka. Bohužel Bohemce se podařilo po chybě naší obrany vyrovnat a zápas tak směřoval k remíze. V poslední minutě však Péťa Marek krásnou střelou pod břevno zajistil Panterům první vítězství.

Branky: 6 min Honzík a 19. Min Petr Marek

Admira: Ravel Ústí nad Labem  4:4

Krásné a dramatické utkání s naším rivalem. Přestřelka na obě strany, kdy se hráči Panterů a Ústí přetahovali o konečný výsledek do poslední minuty. Čtyři branky v tomto zápase vstřelil Honzík a to dvě z trestných kopů. Také hráči Ústí proměnili své šance a tak to bylo napjaté až do poslední minuty, kdy jsme prohrávali 3:4 a z trestného kopu jsme vyrovnali.

Admira : Tempo   3:0

Po dvou těžkých soupeřích jsme jednoznačně přehráli Tempo. Bylo k vidění několik krásných akcí s přihrávkami, zatažením a i náznakem narážečky! Branky padali po našem soustavném tlaku a podělili se o ně Dáda, který vstřelil dva góly a Kubík. Po tomto zápase jsme již postupovali do semifinále a splnili tak svůj hlavní cíl bojovat o medaile!

Admira: Union Strašnice  3:0

Opět zápas s lehčím soupeřem.  Celý zápas jsme útočili na branku soupeře a zahazovali jednu šanci za druhou.  Důležité bylo, že si zahráli všichni kluci a mohli jsme se dobře připravit na domácí mužstvo v semifinále. Branky vstřelil Kubík a Honzík dvakrát

Semifinále

Admira : ABC Braník   5:2

Perfektní zápas z naší strany. Hned v první minutě jsme se ujali vedení a ve třetí minutě, vedli už dva nula. Byla vidět fotbalová převaha našich kluků a velká touha postoupit do finále. Za zmínku určitě stojí branky, kdy se kluci dostali na tři krásné přihrávky až na dostřel branky ABC a Honzík pohotově zavěsil. Jen tak dál kluci hráli jste moc pěkný fotbal!

Branky: Honzík 3x ,  Dáda1x, Péťa Marek

Finále

Admira: Junior Teplice   1:0

Velmi vyrovnané utkáni dvou nejlepších týmů turnaje.  Tepličtí povzbuzeni vítězstvím nad Bohemians 1905 v semifinále mysleli i proti nám na stupeň nejvyšší. Zápas přinesl velikou bojovnost a spoustu hezkých fotbalových akcí. U nás se vyznamenala obrana včele s brankářem Mírou a nedovolili jsem soupeři skórovat. Tři minuty před koncem, kdy už to vypadalo na penalty, rozhodl Honzík o vítězství Panterů! Gratulujeme ke druhému turnajovému vítězství za sebou! Už se těšíme na zlatý hattrick!