6. 12. 2009

Na Bráníku se nám daří!

ADMIRA : TEMPO      2:0

Branky: 2x Kubík

V prvním poločase se kluci po ránu ještě rozkoukávali, ale už byla znát značná herní převaha Panterů. Několik šancí jsme neproměnili, ale bylo jen otázkou času, kdy budeme skórovat. První půle skončila 0:0 atak jsme byli celý napjatí, jak to nakonec dopadne. Po změně stran (poprvé jsme měnili strany a kluci to perfektně zvládli) jsme vyjádřili naší převahu dvěma krásnými góly, které vstřelil Kuba. První po zatažení Dády po pravé straně a  Petr Marek vystřelil do tyče Kubík pohodlně dorazil a druhou po kličce brankáři a střele do prázdné branky.  Kluci opět hráli hezky kombinačně a snažili se často střílet.

ADMIRA: KRÁLŮV DVŮR       4:1

Branky: Dáda 3x, Petr Marek

Tak jak první zápas pro nás rozhodl Kubík, tak v tomhle zápase vystřílel vítězství Dáda. Vstřelil první hattrick a to po různých herních situacích. Jinak soupeře z Králova Dvora jsme jasně přehráli jak nasazením, tak fotbalovým umem.  První branka padla po souhře celého útoku, kdy Dáda střílel k tyči, druhá branka padla po chybě brankáře a důrazu v útoku. Petr Marek vypálil za dálky a nedal brankáři šanci. Tak skončil první poločas. Na začátku druhého ještě z dálky pokořil brankáře Králováku Dáda a pak už se v klidu dohrávalo. Měli jsme ještě několik příležitostí, ale bohužel jsme je nedotáhli do konce.

ADMIRA:BOHEMIANS 1905  1:2

Branka: Kubík

Jak typické utkání s Bohemkou….Vyrovnaný zápas, které nakonec rozhodli chybičky v naší obrané hře. Zápas začal velice vyrovnaně a tak jsme byli zvědaví zda –li se Panterům povede znovu Klokany porazit. Byli to však zeleno-bílý (v tomto turnaji však modří), kteří po rychlém protiútoku zavěsili poprvé. Do konce prvního poločasu se nám nepovedlo vyrovnat i přes náznaky šancí (Dáda,, Kubík).Co se nepovedlo v první půlce,  to jsme dokázali hned na začátku druhé. Kubík vstřelil vyrovnávací gól po pěkné akci k tyči brankáře Bohemky. Od této chvíle se hra přelévali od branky k brance a schylovalo se k remíze, ale inkasovali jsme my a už jsme nedokázali vyrovnat. Škoda, tenhle zápas si zasloužil remízu. Díky tomuto výsledku jsme do finálové skupiny postoupili bez bodu, a pokud jsme chtěli útočit na bednu, pak jsme museli alespoň jednoho soupeře porazit.

ADMIRA:ROKYCANY  1:2

Branky: Kubík

První půle zapasu, byla pod taktovkou Panterů. Kluci předváděli krásné akce (Kubík čaroval na křídle) a mnohem větší kluci z Rokycan měli co dělat, aby nám stačili. Bohužel klukům v útoku vždycky chyběl krok, o který měli rokycanští delší nohy! Do druhé půlky jsme šli s odhodláním soupeře porazit. Začala se však projevovat fyzická převaha a tak jsme záhy prohrávali 0:2. Kluci nesložili zbraně a Kubík po samostatné akci dokázal dát Panterům šanci na remízu. Nicméně do konce zápasu i přes náznaky šancí jsme gól nevstřelili a připsali si druhou těsnou prohru za sebou a bylo jasné, že s domácími budeme hrát o třetí místo.

ADMIRA:ABC BRANÍK           3:0

Branky: Kubík 2x, Petr Marek

Jednoznačný zápas, kdy jsme domácím udělili lekci z fotbalu. Branky padali po krásných akcích. Nejdříve Kubík po přihrávce Dády dal Panterů klid hned v úvodu utkání. Druhá pětka se snažila vstřelit svůj první gól v turnaji hlavně Denis měl velmi blízko k prvnímu gólu v dresu Panterů. Druhou branku po střele z dálky dal Péťa Marek a třetí po signálu s Péťou vstřelil opět Kubík.

Na závěr je potřeba kluky pochválit za předvedenou hru. Také turnaj měl perfektní a korektní průběh a posíláme pozdrav do Bráníku.