Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira - ABC Bráník..

6. 12. 2009

Zápis 1

Turnaj ABC Braník 

 roč.2002 a mladší      30.8.2009

 CELODENNÍ TURNAJ na ABC Braník za účasti 14 mužstev

Admira  Panteři   12. místo 

 

Hráno ve 2 skupinách po 7 účastnících. Naše skupina  -skupina B  

Beroun,Most,Brandýs n.Labem,Union Vršovice –vše 2002

Admira,Bohemians -2003

 

Výsledky

 

Beroun : Admira   2:1       branka Admiry Dáda

 Soupeř  byl  o rok starší a bylo to znát,především v osobních soubojích.Dostali jsme dva góly!

A teprve potom jsme se trošku probudili.Honzík Zíma v bráně zachránil další tři gólové šance soupeře.V obraně se líbily zákroky Bekyho a Martina.Krásný gól Dády prudkou střelou po slabém výkopu brankaře.

 

Slavia: Admira   3: 0

Soupeř byl celkovým vítězem turnaje a soupeřům naděloval po pěkné kombinační hře a výsledek i když nevypadá opticky hezky byl tedy ještě přijatelný.

.Zápas začal žlutou kartou pro Páťu za urážku rozhodčího.Honzík v bráně zlikvidoval dalších pět gólových šancí.Beky střílel trestný kop bohužel ne dost razantně.Největší šanci měl Dáda,jehož prudkou střelu brankař s potížemi vytěsnil na roh.

 

Most  : Admira   2: 0

Opět silný soupeř,skončil celkově druhý.

Dobrá kombinace soupeře s kterou měli naši zadáci plné nohy práce,Honzík zneškodnil tři velké šance soupeře,proti dvěma střelám byl však bezmocný.Z bojovného výkonu našich se líbila kombinace Dave-Šíma-Dáda bohužel však bez zakončení.Několika důraznými odkopy zachraňoval Marek,Kuba na křídle proháněl soupeře.

 

Admira : Bohemians 1905   1:0        branka Kubík

Konečně výhra,už jsme jí moc potřebovali.Rychlou individuální akcí po křídle nám Kubík zajistil tři body-bohužel jediné a poslední na turnaji.Přes náš tlak již další branka nepadla,Dejvovu střelu brankař chytil,Honzík 3 x zachraňoval a uspěšně zlikvidoval šance soupeře.

 

Brandýs : Admira     2: 1   branka Dave

Tento zápas jsme si prohráli nedůsledností v obraně sami.

Zápas se pro nás začal vyvíjet dobře a do vedení poslal Pantery krásnou střelou do protipohybu brankáře Dave.Měli jsme tlak ale nikomu z Panterů se již nepodařilo skórovat.Naopak soupeř 2 x rozvlnil naši síť a bezmocný Renda mohl jen přihlížet jak ho překonávají nekrytí hráči soupeře po nedůslednosti naší obrany.Škoda tento soupeř nebyl  nad naše síly,ale stačily dvě chyby….

 

Union Vršovice :  Admira   1: 0

Vyrovnaný zápas vyhráli hráči Unionu se štěstím i když opět díky Honzíkovi se neujaly 4 velké šance soupeře.Z našich pozitiv-Dáda pěkně nahrál Šímovi ten však střílel vedle branky,Dave 2 x vybojoval roh,ale nedokázali jsme vytěžit vyrovnávací branku,Dave,Dáda-doráželi bez efektu,do pěkné šance se dostal Lukáš místo přihrávky se však snažil prostřelit tři hráče.Marek několikrát úspěšně odkopl balón soupeři.  

V poslední minutě mohl vyrovnat Honzík z přímého kopu,soupeře však zachránilo břevno.

 

6.místo ve skupině nás díky výhře nad Bohemians 1905  posunulo pouze do boje o 11. místo 

Soupeřem ze skupiny A bylo družstvo z Benešova

 

Benešov (2003)  :   Admira    0:0   na pok.kopy(2:1)

O našem velkém tlaku svědčí poměr rohů 15:0,bohužel  bez efektu.Tlak  obrovský ale bez střeleckého zakončení,jedna z mála střel Dave ,ale bohužel přímo brankaři do náruče.

V poslední minutě zachraňoval Beky na brankové čáře obrovskou šanci soupeře.

Z našich kanonýrů z pok.kopů úspěšný pouze Dáda,Beky a Péťa se střelou doprostřed branky bohužel bez úspěchu.Z velkého turnaje vezeme jen 12. místo,ale alespoň jsme si vyzkoušeli hru proti ve větší míře starším a někdy i fotbalovějším družstvům a pokud se podaří družstvu

Panterů se dobře sehrát a hrát naši hezkou hru s pěknými přihrávkami a chytrými akcemi určitě budeme zase vozit medaile.

Z.Sovík

Zápis 2

Admira : Český Lev Beroun 2002     1:2           Branka: Dáda Staněk

Naši kluci se v rámci přípravy zúčastnily turnaje pořádaného ABC Bráník ve kterém převládali týmy ročníku 2002. V brance nás posílil Honzík Zíma z Buldoků (Míra nemocný) a později se v zápasech ukázalo, jakou byl posilou

Na úvod turnaje jsme se střetli s kluky z Berouna a poznali, že to nebude úplně bez šance… Rok navíc byl hlavně znát v síle a velikosti borců z Berouna, ale fotbalově jsme se chvílemi vyrovnali. Hlavně obránci se překonávali a nejednou to naše soupeře pořádně bolelo (Márty a jeho skluzy). Jedinou branku zaznamenal pohotovou střelou z vápna Dáda Staněk, ale musíme uznat, že přes příznivý výsledek Honzík vychytal minimálně další dva góly. Branky jsme dostali po našich chybách a víme tedy, na co se v obrané hře příště zaměříme.

Admira: Slavia Praha 2002   0:3

Mnoho rodičů po tom, co jsme viděli jak sešívaní povozili na kolotoči 2003 Bohemku si říkali kolik dostaneme…..Ale Panteři jsou bojovníci a tak výsledek vůbec nebyl ostudný. Dokonce jsme se mohli ujmout vedení, a jenom perfektní zákrok brankáře Slavie (vyhlášený jako nejlepší brankař turnaje) zabránil Dádovi po samostatné akci, kdy proběhl mezi dvěma beky soupeře jako blesk skórovat. Nakonec nás sešívaní několikrát rozebrali a brali spravedlivou výhru nad Pantery.

Admira: Bohemians 1905     1:0                     Branka: Kubík

Konečně proti svému ročníku a hned první vítězství! Bohemku jsme od začátku mačkali před jejich branku, ale nedařilo se nám vstřelit góla. Až Kubík, který se vrátil do sestavy svoji typickou individuální akcí z křídla, kdy postupně obešel dva protihráče a chladnokrevně zavěsil, dal Panterům vedení. Měli jsme ještě několik šancí (Dáda z trestňáku, kdy už překonaného brankáře“nechtěně“ zastoupil hráč Klokanů, Dave a Lukyho), bohužel žádná branka už nepadla….

Admira: Baník Most             0:2

Zápas s pozdějším finalistou turnaje opět ukázal, že naši kluci dokážou hrát s každým týmem.  Most přijel se silným výběrem a někteří hráči svými fyzickými předpoklady naše kluky prostě přetlačili. V obraně kraloval hráč č. 9 a bylo velice složité na něho něco vymyslet. Za výsledek ani hru se vůbec nemusíme stydět a těšili jsme se na odpoledne, kdy nás přece jen čekali přijatelnější soupeři.

Admira : FK Brandýs nad Labem                 1:2        Branka: Dave Sovík

Vyrovnaný zápas s o rok staršími kluky z Brandýsa. Veliká škoda, protože jsme mohli hrát o mnohem lepší umístění a tento zápas minimálně na bod byl. Branku vstřelil krásnou ranou z pravého křídla Dave Sovík, ale bylo to bohužel málo. Po našich chybách jsme dovolili soupeři dvakrát skórovat a bylo po nadějích. Nicméně i takovéto zápasy v kariéře fotbalisty přijdou, ale co naplat….Měli jsme opět šance skórovat, ale žádný pokus se neujal a navíc v poslední minutě jsme nastřelili břevno z trestňáku (Honzík Zima)!

Admira: Union Vršovice A                           0:1

Stejný průběh jako s Brandýsem, ale ani jeden gól….Útočníci se si vybrali dovolenou a tak po jediné povedené střele našeho soupeře jsme byli odesláni na zápas o 11. příčku! Jediným pozitivem bylo, že jsme se si okoukli soupeře (sice starší, ale alespoň víme jakým směrem se ve Vršovicích fotbal ubírá) pro první kolo Mini Cupu.

 O umístění:

Admira : SK Benešov            0:0

Další soupeř ze skupiny Mini Cupu a tentokrát i náš ročník. Chtělo by se mi napsat, tak takhle kluci vážně ne! Ale bylo by to dost nespravedlivé, protože Panteři určitě cítili soustředění v nohách a navíc bylo celý den docela vedro, takže bez gólu 0:0. Nepustili jsme soupeře nejen za půlku, ale snad ani za vápno. Postupně jsme spálili, co se dalo a tak došlo na penalty. V těch jsme a ne poprvé prohráli. Jedinou branku dal Dáda Staněk, a jelikož soupeř dvě proměnil, tak jsme skončili celkově 12.

Konečné pořadí týmů:

1) Slavia

2) Most

3) Bohemians

4) Slavia - dívky

5) Beroun

6) Teplice

7) Vršovice

8) Braník

9) Meteor

10) Brandýs

11) Benešov 2003

12) Admira 2003

13) Bohemians 2003

14) Vršovice 2003