24. 3. 2011

FK ADMIRA Praha - Aritma Praha 31:7 (11:0, 9:7, 11:0)

Sestava : Bendy Benda (Denis Pomahač), Márty Forejt, David Holeček, Max Sviták, Kuny Kunc, Adam Veselý, Vašík Jiroušek, Páťa Sochor

Ostrý přípravný zápas ve formátu 4+1 odehráli Panteři na hřišti Aritmy.
Na jednom hřišti bylo mužstvo Aritmy silnější (Admira-Aritma 9:7) než-li na druhém hřišti (Admira-Aritma 11:0 a 11:0).

První akce probíhala po linii Páťa-Vašík-Adam, který pohotovou střelou otevřel skóre zápasu, 1:0.
Ke střele se dostává Vašík, ale brankař zachytává.
Adam pěkně přihrává Vašíkovi a ten dobrou střelou na 2:0 pro Pantery.
Kuny nahrává Maxovi a ten pálí nad horní břevno.
Po pravé lajně se uvolňuje Max, prudce přihrává před branku, tam se prosazuje Kuny a je to již 3:0.
Kuny přihrává Davidovi do dobré střelecké pozice… 4:0 pro Pantery.
Adam nahrává před branku Páťovi, který se rychle zorientoval a uklízí míč k tyčce branky, 5:0 pro Pantery.
Vašík nachází Adama a ten se opírá do míče…6:0.
Vašík přihrává před branku Páťovi, ten se prosazuje…7:0.
Kuny nachází Maxe, jeho pěkná střela končí těsně vedle.
Márty od půlky hřiště nechytatelně …..8:0 pro Pantery.
Max nahrává Davidovi, ten se uvolňuje a je to již 9:0.
Adam nachází Vašíka a ten pálí do brankaře.
Márty opět od půlky hřiště, tentokrát těsně vedle.
Adam přihrává před branku Vašíkovi, který se výborně uvolnil a nezadržitelně skóruje, 10:0.
Max po kombinaci s Kunym nastřeluje tyč branky.
David přihrávkou oslovuje Kunyho a ten uzavírá skóre na 11:0.

Začíná druhá část zápasu.
Adam se před brankou dostává k opakované střele, 1:0.
Soupeř pěknou střelou srovnává skóre.
Vzápětí jdou hráči Aritmy do vedení, obrana Panterů se nedomluvila…
Kuny kombinuje s Davidem, který se ve finále opřel do míče….vyrovnáno.
Max vybojoval míč a poslal ho na Kunyho, který se uvolnil a posílá Pantery do vedení, 3:2.
Soupeř opět vyrovnává.
Max opět nachází Kunyho a Kuny opět proměňuje, 4:3 pro Pantery.
Kuny napadá rozehrávku na půlce hřiště…sám prochází obranou a dobře umístěnou střelou zvyšuje na 5:3.
David střílí do brankaře.
Bendy se rozeběhl s míčem a žádný hráč ho již nezastavil…jeho dobrá střela znamená 6:3 pro hráče Admiry.
Soupeř potom třemi góly srovnal skóre na 6:6, hlavně díky důrazu v osobních soubojích.
Max výborně nahrává Kunymu a ten neméně dobře uklízí míč k tyči, 7:6 pro Pantery.
Vašík se protáhl u lajny…výborně nahrává Adamovi a ten s velkým přehledem na 8:6 pro Pantery.
Hráči Aritmy snižují na 8:7.
Kuny nahrává Davidovi a jeho střela končí u brankaře.
Oba dva předešlý aktéři si vyměňují pozice…David nahrává a Kuny pálí…míč se odráží od bránícího hráče do sítě, 9:7 pro Pantery.
Bendy skvělým obranným zákrokem maří útočnou snahu soupeře.
Bendy nachází Adama, ten posouvá na Páťu, ale ten střílí pouze do brankaře.

Začíná třetí část zápasu.
Márty od půlky hřiště do tyče a…..1:0 pro Pantery.
Adam se prosazuje v prostoru před brankou, 2:0 pro Pantery.
Kuny se dostává do úniku a s přehledem proměňuje, Panteři vedou již 3:0.
Márty posílá do šance Kunyho, ten pálí do tyče…soupeř hraje rukou a Panteři zahrávají pokutový kop, k němuž se staví Márty… s přehledem a krásnou střelou „pod víko“ zvyšuje na 4:0.
Márty kolmicí nachází Davida a ten také s jistotou proměňuje, 5:0.
Kuny vrací na Mártyho a je to již 6:0 pro Pantery.
Páťa se dostává do úniku a uklízí míč do sítě, 7:0.
Kombinace Páti-Vašíka-Adama končí střelou posledně jmenovaného….8:0 pro Pantery.
Kuny si naráží s Davidem a svou střelou zvyšuje skóre na 9:0.
Márty pěkně nachází Davida a ten hezkou střelou na 10:0.
Poslední branka byl čistý vlastenec.

Panteři si dobře zakombinovali, zastříleli, zahráli….prostě vše, co patří k přípravnému zápasu. Hlavně utkání na druhém hřišti bylo víc než dobré a splnilo všechny parametry kvalitní přípravy.

BRANKY FK Admira: Kuny Kunc 9x, Adam Veselý 6x, David Holeček 5x, Márty Forejt 4x, Páťa Sochor 3x, Vašík Jiroušek 2x, Bendy Benda, vlastní branka

24.3.2011ARITMA-ADMIRA (podruhé)

Aritma Praha-FK Admira Praha 13:28

Sestava:P.Marek,Ouředníček,Pomahač,Staněk,Černý,Dobrý,Zoula,Plaček

Hostující Panteři nastoupili k druhému přáteláku s Aritmou na dvou hřištích a tady jsou výsledky druhého týmu.
V první třetině byla hra dost vyrovnaná,ale ke konci Aritma zatlačila a zvítězila 5:3.
V druhé třetině se týmy vyměnily a Panteři soupeře rozstříleli 0:21 Na poslední třetinu se týmy opět prohodily a Panteři opět po vyrovnaném boji podlehli 8:4

Branky FK Admira:Luky Ouředníček 6x,Viky Dobrý 4x,Šíma Hudecký 4x,Denis Pomahač 3x,