Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira - Dobřichovice

6. 12. 2009

I přes velkou marodku páté místo

 

Admira : Dukla  9:0

Příjemný soupeř na ráno. Kluci si dobře zastříleli a zakombinovali, když Dukla v tomto utkání nekladla žádný odpor. Střlecky se ukázali Šéba se Šimonem, kteří dali po třech brankách.

Branky: 1, 8,10 min  Šéba,  6,11,12 Šimon, 3,  Dáda,  8 Vašek

 

Admira: Bohemians 1905 1:2

Vyrovnaný zápas ve kterém se rozhodovalo o postupu do semifinále. Kluci bojovali a byl to moc pěkný zápas. Bohužel stál proti nám brankář Bohemky, který nás jednoduše vychytal. Několik šancí skórovat měl Šéba, ale v tomto zápase stálo štěstí zády k Panterům. Jedinou branku vstřelil Šéba.

Branky: 3 min Šéba

 

Admira: Ústí  2:4

Před tímto zápasem už bylo jasné, že pokud chceme bojovat o medaile, tak musíme vyhrát. Proti nám stálo silné Ústí. Soupeř šel už ve druhé minutě do vedení, ale brankami Šimona a Šéby jsme skóre otočili.Ke konci utkání bylo ale znát, že nám síly postupně docházejí, čehož hráči Ústí dokázali využít třemi brankami a utkání tak vyhráli. Tentokrát jsme na Ústí neměli hlavně fyzicky, protože jsme hráli pouze se šesti hráči na střídání.

Branky: 4 Šimon, 7 Šéba

 

Admira: Meteor 5:0

Tento zápas kluci perfektně zvládli. Porazili soupeře jak nasazením, tak fotbalovým umem. Jednoznačně jsme soupeře předčili a nepustili je takřka k ničemu. Svoje fyzické dispozice využil Šéba dal druhý hattrick v turnaji. Také Vašík se střelecky prosadil a dvakrát zavěsil.

Branky: 2, 9,11 Šéba, 4, 6 Vašík

 

O páté místo:  Admira : ABC Braník 3:1

Poslední utkání turnaje o umístění jsme hráli proti domácím. Panteři v sobě našli poslední zbytek sil a vcelku v pohodě vyhráli. V celém turnaji hrála moc dobře obrana, ale doplatili jsme na velmi úzký kádr na tomto turnaji. Také v poslední zápase se trefil Šéba, taky Vašík potvrdil střeleckou formu a krásný gól vstřelil Peťa Marek.

Branky: 4 Vašek, 8 Šéba, 10 Péťa Marek