Meteor

Motorlet

Slavia

Admira : Braník   3:2     branky Admiry :Vašík 2, 1 vlastní

V 1.zápase se střelecky blýskl Vašík, první branku vstřelil hned v úvodu zápasu a druhou v nastavení. Rozhodčí omylem zkrátil zápas o několik minut a tak se za stavu 2:2 dohrávalo až po dalším zápase. Nastavení 3 minuty.

Admira: Meteor  3: 0   branky: Mirek 2,Vašík

Jednoznačný zápas proti nejslabšímu soupeři, několik dalších gólových šancí David Staněk a Vašík.

Admira: Motorlet  2:0     branky : Vašík,David Staněk

Zde nám rozhodčí neuznal třetí gól pro faul na brankaře, celkem značná  převaha Panterů, bohužel málo vidět na skóre.

Admira: Bílina   1:0       branka: Vašík

Moc hezký zápas s velmi houževnatým soupeřem, několik dalších šancí Vašíka a Péti Marka.

Slavia : Admira 2:0

V tomto zápase byl soupeř lepší, dvě povedené vysoké dobře umístěné střely, proti kterým neměl výborný Alex šanci, rozhodly pěkný zápas.

Admira: Bohemians 1905   2:1   branky: David Staněk 2

Dva pěkné góly Davida Staňka po individ.akcích rozhodly napínavý zápas. Na již trohu unavenou Bohemku platil důraz především Dády a Míry. Dobrý výkon všech hráčů Admiry.

Celkové umístění Panterů : 2. místo za Slávií

Alex vyhlášen nejlepším brankařem turnaje,nejl.hráč Admiry Petr Marek.

Poslední halový turnaj znamenal pro Pantery stříbrnou medaili,což je mezi vyrovnanými soupeři velmi dobré umístění.Škoda jen,především pro diváky,že na tomto turnaji Panteři předvedli méně kombinace-o to více ale pak někteří z nich bojovali.Slabší den si  vybrali svým výkonem oba rozhodčí.