Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira - Dobřichovice..

31. 12. 2009

 

Turnaj Dobřichovice
 
 
Admira : 1. FK Příbram                  4:1
Branky: Kubík Mráz 2, Vašík 1, Dáda 1
 
Hned v prvním utkání turnaje v Dobřichovicích předvedli Panteři výbornou hru plnou kombinací, individuálních úniků a bojovnosti. Našeho soupeře jsme jednoznačně přehráli a zapsali si první vítězství do tabulky. Střelecky se prosadil Kubík, který si na tomto turnaji vzpomněl na formu minulé halové sezony, kéž by mu vydržela!
 
Admira: Meteor                                 6:1
Branky:            Kubí 2, Dáda 2, Péťa Marek, Denis
 
To co platilo v prvním zápase, tak se potvrdilo i v našem druhém vystoupení. Kluci hrají kombinační fotbal a pokud se hraje 4+1, tak jenom málo mužstev, se kterými jsme se zatím setkali nás dokáže přehrát. Meteor jsme válcovali od první minuty a nebýt velmi dobrého brankáře soupeře mohl být rozdíl mnohem větší.
 
Admira : Bohemians 1905               3:0
Branky:            Kubík 2, Denis
 
Zápas, který rozhodoval o vítězích turnaje jsme zvládli na jedničku s hvězdičkou! Nebál bych se říct, že to byl možná náš nejlepší výkon na halových turnajích vůbec. První branku vsítil po úniku Denda a další dva Kubík, který v obou případech profitoval ze souhry s Dádou. Co bych určitě vyzdvihl byla obrovská bojovnost Panterů, kteří nenechali Bohemku ani jednou vystřelit na Rendu. Příkladem může být Vašík, který padal do střel a bojoval po celý turnaj, nejen v tomto zápase, s obrovským zápalem.
 
 
Admira : Vršovice                             4:1
Branky:  Kubík 3, Vašík
 
Poprvé jsme prohrávali, ale i proti nadšeně bojujícímu soupeři se projevila naše obrovská fotbalová převaha. Kubík tentokrát nesplnil kvótu dvou branek na zápas, ale ještě přidal jednu navíc a povedl se mu hattrick. Branku si připsal i Vašík a korunoval svůj velmi dobrý výkon na turnaji.
 
Nejlepší střelec turnaje: Kubík Mráz – GRATULUJEME!!!!!
Nejlepší brankář turnaje: Renda Kurel – GRATULUJEME!!!!!