Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira - FC Tempo

3. 1. 2010
Turnaj Tempo roč. 2003 hráno 9.1.2010 v hale v Modřanech
 
Hráno systemem každý s každým 4+1 za úasti 6 družstev
 
Tempo A,Tempo B,Dubeč A, Dubeč B,Bráník,Admira
 
Za Admiru nastoupili: 1 Renda,2 Péťa,3 Kuba K.,4 Artur,7 Sebík,8 Míla Z.
                               12 Dave,14 Šíma,16 Tom
 
Admira : Dubeč B    3: 0
Branky: Péťa Marek,Sebastian Valenta,Šimon Hudecký
 
První zápas nastoupili naši Panteři proti soupeři,který měl být snadným skalpem našeho, v této sestavě poprvé hrajícího družstva.Tlak našich byl velký,gólové vyjádření však dlouho chybělo.3x Tom,2 x Dejv,Šíma a Sebík měli dobré příležitosti ke skórování,ale dobrý brankař soupeře byl proti tomu aby se někdo z této čtveřice zapsal do listiny střelců
Péťa už se na to nemohl dívat a střelou z dálky poprvé otevřel skóre.Krátce nato se poprvé letos zapsal do střelecké listiny Sebík,kdyby Šimon místo sólování přes několik hráčů v rohu nahrával na druhou stranu neobsazenému Dejvovi,mohlo být skóre podstatně vyšší.Závěrečný gól po ose Šíma-Dejv-Šíma do prázdné branky,ukázal jak je to krásné,když útočnici si nahrávají a kombinují.
 
Admira : Tempo B      3:2
Branky: David Sovík 2,Péťa Marek
 
Tento zápas začal pro nás studenou sprchou.První akce soupeře a po přímém tahu na bránu Renda překonán.V zápětí na to ale uklidnil Pantery Péťa když z přímého kopu technickou střelou překonal brankaře soupeře.Krátce nato předvedli pěknou akci Šíma s Dejvem,kdy po rychle a dobře z ahraném rohu Dejv s přehledem levačkou skóroval.Zápas byl dosti napínavý,Renda likvidoval bravurně ale i se štěstím několik šancí soupeře,Tom se Sebíkem mohli zvýšit skóre,ale naopak soupeři se podařilo vyrovnat.Vítězství strhl na stranu Panterů Dejv který za pomoci dvou obránců od nichž se balon odrazil do branky podruhé za sebou skóroval.
 
Admira : Dubeč A    0: 1
 
Vcelku vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro soupeře,v tomto zápase si dost nerozumněli Kuba K. se Šimonem a buď byli u míče oba nebo ani jeden z nich,Šíma poslal pěknou a prudkou střelu na bránu soupeře,bohužel však vedle branky.Jednou se Šímovi podařilo z levé strany přihrát před vlastní branku,soupeř naštěstí nevyužil.Několikrát zachraňoval jako poslední Míla Zoula,když se Péťa snažil pomoci útoku a nestačil se včas vrátit,několik dobrých zákroků předvedl i Artur,který hrál většinou za ,v tomto zápase dost unaveně se jevícím, Tomášem.Jediná branka soupeře znamenala pro Pantery první prohru a ztrátu cenných bodů.Soupeř hrál celý turnaj pouze v 5 hráčích,co se týče fyzické kondice notně naše hráče převyšoval.
 
 
Admira : Bráník 0: 2
 
Jestli se podařilo někdy brankáři vychytat všechny tvrdé střely soupeře a podržet tím mužstvo,tak dnes se bohužel v tomto zápase našemu brankaři povedl pravý opak.
Hra byla vyrovnaná plná osobních soubojů ve středu hřiště.Jediná gólová šance na kopačce Dejva skončila těsně vedle tyče soupeřovy branky –škoda moc hezká akce.
Krátce nato si náš brankař sráží slabou skákavou střelu do sítě.Po špatném výkopu brankaře přes půlku střílí soupeř za polovinou přímy kop,střela pozemi z velké dálky opět končí v síti.
Bohužel naše nejhorší prohra s soupeřem s kterým jsme mohli v horším případě remizovat….

Admira :   Tempo A 2:3

Branky Admiry : Péťa Marek,Tomáš Plaček

Chtěli-li naši borci pomýšlet na medaili,bylo nutné tento zápas vyhrát.Nezačali jsme ale dobře,Dejv,snad chtěl nahrávat dozadu Mílovi,ale přihrál přímo soupeři a ten hned chybu potrestal.Hned vzápětí ale po hezké akci se Sebíkem dal svou první branku za Pantery Tom a hned to vypadalo veseleji.Střídaly se šance na obou stranách,bohužel jsme opět obdrželi gól po střele z úhlu.Po této brance byl přesunut Péťa z obrany do útoku a dokázal vyrovnat.Zbývalo několik minut na to,pokusit se skórovat a zajistit si tak medaili.Bohužel se nám to nezdařilo,naopak soupeř po nevydařeném výkopu vstřelil třetí branku,která mu zajistila celkové vítězství na turnaji a pro Pantery znamenala prohra“bramborovou medaili“.
 
 
Celý turnaj byl dobře zorganizován,mladý rozhodčí až na několik drobných chyb pískal vcelku slušně,naštěstí nebyl nikdo zraněn a hrálo se fair play.
Naším borcům chybí trochu sehranost,fyzická kondice -s tím spojený důraz v osobních soubojích,přes 4 místo jsme byli ve všech zápasech důstojnými soupeři.
Většina našich hráčů byla indisponována předchozí nemocí a nedostatečná trénovanost je znát.Oba trenéři dali možnost všem hráčům si zahrát,což bylo velmi pozitivně oceněno a věřím,že pokud budou naši mladí Panteři,důsledně dbát pokynů trenérů příště to na medaili výjde.
 
Celkové výsledky:   1. TEMPO A    11 bodů
                                      2. DUBEČ A    10 bodů
                                      3. BRANÍK        9 bodů
                                      4. ADMIRA        6 bodů 8:8
                                      5. TEMPO B     5 bodů
                                      6. DUBEČ B     0 bodů