Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira - Hamr

6. 12. 2009

http://www.allstarfoto.com/galerie/T4A/T4A.php  - foto lze i objednat

Mikuláš nám nadělil Zlato

Admira : Kolovraty         3:0

Branky: Péťa Marek, Kubík Mráz, Beky Bečka

Jednoznačný zápas na úvod turnaje se známým soupeřem z Kolovrat.  Měli jsme celý zápas znatelnou převahu, ale vzhledem k tomu, že se turnaj odehrán na poměrně malém hřišti a 5+1, tak si kluci museli zvyknou, že tentokrát to nebude o kombinační hře. Zelenou na tomto turnaji dostala bojovnost a střelba z dálky. První branku vstřelil Péťa Marek krásnou střelou k tyči, potom zakončil Kubík svůj průnik po levé straně a nakonec Beky poslal svou obávanou pumelici!

Admira : Ravel Ústí nad Labem                                1:2

Branka: Beky Bečka

O poznání složitější soupeř a v poslední době i soupeř, proti němuž se nám velmi daří. I v tomto utkání jsme hráli velmi bojovně, ale ústečtí měli větší štěstí při zakončení.  Od stavu 2:0, který byl už v páté minutě, jsme soupeře de facto nepustili za půlku, ale i přes velký tlak se nám vyrovnat nepodařilo. Branku vstřelil opět Beky z trestňáku a potvrdil svoji střeleckou formu.

Admira:Motorlet            7:1

Branky: Luky Ouředníček 3x, Beky, Peťa Marek, Vašík, Kubík Mráz

Museli jsme vyhrát, abychom postoupili do boje o medaile a to se nám bezezbytku povedlo. Jednoznačně jsme soupeře z  Jinonic přehráli a po zásluze z druhého místa postoupili do semifinále proti Blšanům.

 Semifinále:

Admira: Blšany                2:1

Branky: Dáda 2x

Zápas od zápasu náš výkon gradoval a v semifinále jsme si poradili i do té doby s neporaženým týmem Chmelu Blšany. Zápas rozhodl znovu narozený podzimní střelec Dáda a perfektní hra celého týmu. Vedli jsme dva nula a za toho to stavu plně kontrolovali hru a i když z ojedinělého protiútoku soupeř snížil, tak finále bylo naše!

 Finále:

Admira: Ravel                  3:0

Branky:                Luky Ouředníček 2x, Dáda Staněk

Parádní výkon ve finále! Kluci vlítli na soupeře s panteří lehkostí a nepustili až do konce! Nejlepší výkon ve finále, soupeř si neškrtnul a navíc jsme udrželi i nulu! Hrálo se na soupeřově polovině, a když už se hráči Ravelu dostali ke střele, tak vše pochytal perfektní Renda. Zvlášť střela z trestňáku do víka, kterou Renda vytáhl nad břevno, byla pěkně nebezpečná.  Po druhém a třetím místě z prvních dvou turnajů jsme přivezli do Kobylis zasloužené zlato. Můžeme s klidným svědomím napsat, že jsme byli nejlepší a zasloužili si vyhrát!