Jdi na obsah Jdi na menu

Admira - Hradec Králové

6. 12. 2009

Admira : Hradec Králové 7:1

Vstup do turnaje se naším klukům opravdu vydařil, když své soupeře jednoznačně přehráli. Už v prvních minutách měli několik dobrých šancí na skórování, a účet utkání se začal plnit od třetí minuty. Za zmínku určitě stojí gól Bekyho téměř z půlky hřiště. V jednoznačném utkání rozhodla větší kvalita a touha po vítězství našich malých panterů.

Branky: 3. a 10 min David Staněk, 5. a 12. min David Nekvasil, 8 min Dave, 9. min Kuba Mráz, 11. min Beky

Admira : Ústí nad Labem  2:4

Náš soupeř z posledních utkání včetně oblíbeného trenéra J. Zápas se nám moc nepovedl i přesto, že kluci většinu zápasu tlačili. Bohužel několik chyb v obraně a rychlé protiútoky Ústí nás sráželi na kolena. Vždy, když jsme se dotáhli na dostřel vyrovnání přišel gól ….. Nicméně bylo zde několik hezkých akcí včetně dvou gólů Davida Nekvasila.

Branky: 4 a 11 min David Nekvasil

Admira : Slavia 2: 2

Velmi pěkné utkání ve vysokém tempu. Slavia se dvakrát ujala vedení, ale Panteři dokázali rychle reagovat. Trochu nás trápila koncovka.  Dáda Staněk a Vašek mohli v závěru strhnout vítězství na naší stranu. Na rozdíl od zápasu s Ústím jsme téměř nedělali chyby při bránění.

Branky: 5 a 13 min David Nekvasil

Admira : Hradec Králové  5:0

Druhé kolo zápasů jsme opět začali s Hradcem a hráli jsme s týmem, který se dokázal velmi zlepšit. I přesto Panteři zápas kontrolovali, když se jim podařilo nastřílet branky až v závěru zápasu. Díky vysokému skóre jsme se vrátili zpět do hry o vítězství. Krásnou branku vstřelil po sólu David Nekvasil.

Branky: 5 a 15 min David Nekvasil, 9 min Vašík , 10 min Kuba Mráz, 11 min Beky

Admira : Ústí 1:0

Chtělo by se říct „takhle chceme Pantery vidět hrát“! Perfektní zápas a konečně vítězství nad Ravelem! Od první minuty jsme jasně dominovali a diktovali tempo zápasu. Bylo jenom otázkou času, kdy zlomíme odpor hráčů z Ústí. Branku vstřelil ve 13 min David Nekvasil a ještě v posledních sekundách mohl zvýšit David Staněk po pěkné individuální akci, ale gólman byl proti. Skvěle zahrála obrana včel s Péťou Markem. Po tomto zápase bylo jasné, že o konečném pořadí rozhodne poslední zápas se Slavií.

Branky: 13 min David Nekvasil

Admira : Slavia 1:2

Bohužel jsme trochu zaspali začátek, když jsme už po pěti minutách prohrávali 2:0. Od té chvíle jsme však nepustili „sešívané“ na naší polovinu. Slávisti hráli chvílemi až nevybíravě a to hlavně na našeho střelce Nekváska. Měli jsme několik šancí, ale snížit se nám podařilo až těsně před koncem zápasu. Výsledkem této porážky bylo, že jsme jen díky horšímu skóre ze vzájemných zápasů s Ústím skončili třetí. Myslím si, že turnaj můžeme hodnotit jenom kladně. David Nekvasil nejlepší střelec turnaje. Zdařilá premiéra Míry v brance (Alex i Bróňa ve stavu nemocných). Absolutorium zaslouží obrana, kdy snad jen v utkání s Ústím jsme udělali několik chybiček.