Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira - Jablone nad Nisou

6. 12. 2009

Admira : FK Mladá Boleslav  4:0

Branky: 2x Kuba Mráz, 1x Dáda Staněk, 1x Beky

Povedený vstup do turnaje. Hráčům Mladé Boleslavi jsme nedali vůbec šanci a jednoznačně jsme zvítězili. Branky padali po hezkých individuálních akcích Kuby, Bekyho a Dády.

 

Admira: Forward One Děčín  0:3

 V tomto zápase si Panteři vybrali jednu ze slabších chvilek. Hráči z Děčín nás předčili v nasazení i v herních dovednostech. Raději na takové výkony zapomeneme……A hurá na dalšího soupeře!!!!

 

Admira: Baumit Jablonec „02“   0:0

 Rychle jsme se otřepali z předešlé prohry a vzpomněli jsme si na panteří bojovnost a fotbalový um. I proti o rok starším klukům jsme měli několik dobrých šancí a naopak soupeře k ničemu nepustili. Tento zápas se do turnaje nepočítal a tak nám sloužil jako dobrá příprava na další a pro další vývoj ve skupině důležitý zápas.

 

Admira: Junior Teplice  1:0

Branka: Míra Kubeš

Moc dobrý a pohledný zápas a to z obou stran. Setkala se dvě mužstva, která se snažila hrát fotbal! Velce dobře zahrála obrana ve které se velmi dobře zabydluje Martin Forejt. Branka padle dvě minuty před koncem po perfektní souhře Dády a Míry, který chladnokrevně zavěsil! A protože děčínští prohráli s Mladou Boleslaví, tak jsme měli cestu do semifinále otevřenou!

 

Admira : Ústí nad Labem     0:3

 V semifinále jsme narazili na velmi silný tým Ústí nad Labem. Panteři se rvali, ale tentokrát to na ústecké nestačilo. Začala se projevovat únava a různá zranění.  Zápas se rozhodl v posledních pěti minutách, kdy jsme od nejlepšího střelce turnaje dostali tři branky. Nevadí, příště ti už vyjde!

 

Admira : Junior Teplice    2:1 po penaltách

Teplice prohráli se Slavií na penalty a tak chtěli alespoň bronz. Ze začátku nás tlačili a také se ujali vedení 1:0. Přežili jsme několik závarů před naší brankou a udeřili! Po smluveném signálu po rohu vsítil svojí druhou branku v turnaji Míra. Až do konce zápasu to byl napínavý zápas a došlo na penalty. Hned v prvním kole vstřelil gól Beky a vyrovnával na jedna jedna. Následně se ani naším kluků ani teplickým nedařilo překonat brankáře. Až přišel Vašík a k velké radosti rodičů, trenérů a tatínka Vaška staršího konečně rozhodl. Bronz byl doma!

 

Na závěr snad jenom říct, že to byl velmi dobře organizovaný turnaj s dobrými výkony rozhodčích. Naši kluci odevzdali maximum a je vidět, že i jen s kmenovými hráči můžeme být vyrovnaný soupeř s nejlepšími. Dobře se do sestavy zapracovávají „bažanti“ Míra s Martinem.