9. 6. 2010
KBELY - ADMIRA  4:9

Nastoupily: Kurel, Kantor, Benda, Marek, Vlasák, Hudecký, Mráz, Sochor,

Kára, Forejt, Zoula, Jiroušek, Plaček

Přátelské utkání na hřišti soupeře ve Kbelích začalo za úmorného horka a s předzvěstí blížící se bouřky, která naštěstí Kbely minula a utkání mohlo bez problémů začít.
Od začátku jsme byli lepším týmem s větším přehledem na hřišti větší disciplínou v poli.
Utkání bohaté na góly otevřel v první minutě Jakub Mráz, ten den nejlepší střelec. Za několik minut přidal druhý gól tentýž hráč, v té chvíli jsme jasně soupeře přehrávali a dali jasně najevo kdo je na hřišti pánem. V 6minutě z protiútoku poprvé zahrozili i domácí, ale díky výbornému zákroku našeho brankáře jsme udrželi čisté konto. Po pár nepřesnostech v rozehrávce na obou stranách se přeci jen domácí prosadili a snížili na 2:1. Naše hra se v těchto chvílích zpřesnila a snaha brzy přinesla zvýšení našeho náskoku na 3:1 – střelcem byl Bendy. Do listiny střelců se záhy zapsal i Šimon 4:1 a o 4 minuty později zase Bendy 5:1 – toto střídání se opravdu herně povedlo a vyústilo ve výrazné a pohodové zvýšení náskoku. Gól Bendyho na 6:1 z našeho pohledl, ale Bendy toto naše přesvědčení vyvrátil a jelikož byl u toho blíž budeme mu věřit a skóre se nemění. Nicméně navýšení skóre jsme se přeci jen dočkali a to zásluhou Jakuba, 6:1. O chvilku později přidal další gól do sítě soupeře Šimon 7:1. Opět to bylo povedené střídání a skóre se navýšilo po gólu Jakuba na 8:1 a záhy i Šimona na 9:1. Tento gólový příděl klukům jako by stačil a pomalu opouštěly svojí útočnou hru a dopustili se řady nepřesností a špatné rozehrávky. To potrestal soupeř a do na konci utkání snížil ještě o 3 branky na konečných 9:4.
Zápis z utkání je možná trochu nepřesný, a pokud jsem na něco zapomněl nebo označil chybně střelce gólu, tak se prosím nezlobte.