Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira - Loko Vltavín 0:6

4. 12. 2009

Loko Vltavín :  Admira     6:0

 

V rámci tréninku zajistil trenér pro Pantery přátelské utkání proti o převážně o rok starším hráčům Loko Vltavín. Hráno na umělé trávě 2 x 20 minut  7+1.

Přínosem bylo, že si všichni Panteři, i noví hráči vyzkoušeli nového soupeře a zjistili, že se dá hrát i proti starším klukům.

 

Výsledek ovlivnily fyzické dispozice, několika rychlých hráčů soupeře s kterými ale někteří naši obránci dokázali úžasně držet krok (především Beky, Péťa,  částečně i Artur a Martin.)

Naše 1.formace měla zpočátku i územní převahu, ale chybělo zakončení.

Co se týče útočné fáze zde bylo několik pěkných akcí ,Beky-Dave, Dáda (velmi bojovný výkon), na levé straně uplatnil Kuba několikrát svou rychlost proti starším klukům.

Líbila se i spolupráce Sebík-Denis. Na nového hráče hrál velmi odvážně Denis, pár pěkných průniků, bohužel někdy hrál zbytečně dozadu.

Oba brankaři chytali dobře, Míra během zápasu vyběhnutím proti útočníkovi, zlikvidoval minimálně další 3 gólové šance, při pokutových kopech se mi líbilo, jak slušně umístěnou dost vysokou střelu vytáhl na břevno. Dvě penalty úspěšně zlikvidoval i Renda.

 

Jen pro zajímavost: naši úspěšní střelci pokutových kopů, které byly zpestřením zápasu.

 

Zúčastnili se všichni, včetně brankařů, chyběl jen nemocný Vašík.

 

Úspěšní kanonýři: Dáda,Péťa,Dave,Šíma,Artur