Meteor Praha 8  :   Admira Praha   0 : 8

branky: Denis Pomahač 4,Dáda Staněk 2,Kuba,Šimon

Hráno 2 x 25 min ,po domluvě přidáno dalších 10 min  7+1

Za Admiru hráli všichni hráči Panterů a pustli jsme se do Meteoru vskutku ve velkém stylu.

Hned první šanci měli Dejv se Šímou ale posledně jmenovaný střelil vedle.Na naší straně se seznámil úspěšně se soupeřovými útočníky brankař Míra.

Brankař Meteoru chytil míč mimo vápno a z trestného kopu trestal Dáda .

Krátce nato pěkná akce Dejva zakončena střelou s kterou si výborný brankař soupeře s problémy poradil-vyrazil míč před Kubíka a ten rozvlnil po druhé sí´t soupeřovy branky.

Na třetí brance měl velký podíl Vašík,který pěkně vybojoval míč a Denis s přehledem zakončil.O chvíli později podobná situace znamenala čtvrtý gól.

Další šance Dáda –nad,Lukáš vedle,trestný kop po faulu na Vašíka,Dáda opět nad.Vašík vedle.

Další branka Denis po špatném výkopu brankaře.Následně pěkný zákrok Mirka po ojedinělé ,ale nebezpečné akci soupeře.

Krátce nato Dave přihrál krásně Šímovi na branku.A když Míla přihrál v ca 15 minutě Denisovi bylo to již 7:0. Pak do konce poločasu již gól nepadl i když Kubovo sólo a šance Šimy znamenaly nebezpečí pro brankaře Meteoru, ale výkon brankaře Meteoru byl skutečně vysoce nadprůměrný.

Druhá část utkání začala pěkným zákrokem brankáře Rendy,který se zlepšil a především výkopy měl mnohdy excelentní.

Jedno z dalších Kubíkových sól opět nepřineslo úspěch a tak se o zvýšení skóre postaral Dáda po rohu Bekyho.

Další šance: Kuba,Dáda,Luky 2,Denis –bez gólového efektu.

Lukáš s Mírou  zachránili gólovou šanci soupeře a díky tyči krátce nato jsme udrželi čisté konto.Jediným větším nebezpečím pro nás byl hráč soupeře na levém křídle,rychlý a nesmírně

houževnatý,Beky s Dejvem a Luky s Markem si s ním však dokázali poradit.

Skóre  mohl v prodloužení zápasu vylepšit dvakrát Dave,dvojciferné číslo by se nám líbilo lépe,ale nevyšlo to.

Bylo v každém případě na co koukat a naši Panteři se určitě mohou těšit z pěkného výsledku.