Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira - Meteor

6. 12. 2009

Na Meteoru po penaltách čtvrtí!

3. 5. 2009

Admira  :  Buldoci Karlovy Vary     1:2

Branka:  Beky

Velmi dobře obsazený turnaj na hřišti FK Meteor jsme začali proti pro nás neznámému soupeři z Karlových Varů. Ten nám hned během prvních minut ukázal, že nás nečeká žádná procházka po Kolonádě! V prvních třech minutách skvěle zasáhl proti šancím soupeře již tradiční jednička v brance Míra. Po počátečním překvapení začala fungovat naše kolektivní hra plná přihrávek a hru jsme vyrovnali. V páté minutě po závaru u branky Buldoků z dálky překvapil brankáře Beky a vedli jsme 1:0. Karlovy Vary využívali ke své hře rychlé protiútoky  a to hlavně hráče č.9. který byl na závěr vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Všechny šance, i za cenu vlastního zdraví, likvidoval Míra. Bohužel v těchto chvílích začal úřadovat PAN rozhodčí! Nejen, že vykázal Dušana „na tribunu“, ale po několikáté chybě přiznal aut soupeři a ti po rychlém protiútoku vyrovnali! Měli jsme několik příležitostí (Dáda, Kubík), ale zápas se schyloval k remíze, když již několikátý brejk soupeře rozhodl o vítězství Karlových Varů.  Proti opravdu dobrému soupeři jsme se neměli za co stydět, protože jsme hráli pohledný fotbal plný přihrávek.

Admira : Bohemians 1905           2:1

Branky: Dáda Staněk, Dave Sovík

Důležité vítězství proti velmi dobře hrajícímu soupeři. Utkání začalo velmi vyrovnaně, protože oba soupeři už hrají FOTBAL J. Ujali jsme se vedení 1:0 po brance Dády, který levačkou po zemi nedal brankáři klokanů šanci. Bohužel jsme ale po rychlém protiútoku inkasovali a zápas dostal další náboj! Útoky se střídali na obou stranách hřiště a ani jeden ze soupeřů ne a ne dát rozhodující branku. Míra spolu s obránci řešili několik zapeklitých situací, ale nakonec se štěstí otočilo k Panterům. Kubík se proháčkoval po levém křídle a mezi beky poslal krásnou přihrávku na Davea a ten nedal střelou k pravé tyčce namýlil. Hned po rozehrání tentokrát přesný rozhodčí odpískal konec k velké radosti panteří rodiny!

Admira: Motorlet                2:1

Branky: Kuba, Dave Sovík

Jestli jsme měli po předchozích zápasech radost z fotbalového výkonu panterů, tak v tomto utkání jsme se přizpůsobili hře Motorletu. Dušan to nazývá „chumlování“ a opravdu to tak vypadalo. No nic za zmínku určitě stojí oba dva góly jak Davea hned po rohu, tak i Kubíka. Velmi rychle jsme se ujali vedení, ale po přímém kopu soupeř snížil a až do konce to byla vyrovnaná partie. V tomhle zápase si odbyl premiéru v dresu panterů brankář Renda a počínal si velmi dobře!

Admira: Tempo                               3:0

Branky.: 2X Kubík, Beky

Vcelku již tradiční soupeř nás tentokrát moc nepotrápil a zaslouženě jsme vyhráli: tři nula. Opět jsme se vrátili k naší hře plné rychlých přihrávek a střelby. Skóre narůstalo a tak se hřiště postupně dostali všichni panteři a vyzkoušeli si „soutěžní“ tempo. První branku vstřelil po krásné akci na jeden dotek Kuba Mráz, druhou po důrazu Dave Sovíka opět Kubík a skóre uzavřel střelou z dálky Beky.

Admira : Viktorie Žižkov              2:2

Branky: Dáda Staněk  2X

Krásný fotbal! Viktorka chtěla taky hrát fotbal a tak se bylo na co koukat. Od začátku jsme soupeře zatlačili a ujali se vedení díky opakované střele Dády 1:0. Soupeř po rychlém protiútoku vyrovnal a začalo se znovu. Nám v tomto zápase stačila remíza, abychom skončili ve skupině na druhém místě a bojovali tak o bronzovou medaili.  Po chybném výkopu brankáře Viktorky a střele Dády jsme opět vedli a i přes vyrovnání Viktorky jsme si v klidu pohlídali potřebnou remízu! No a o třetí místo nás čekal Ravel Ústí!

O třetí místo:

 

Admira  : Ravel Ústí          0:0  na penalty 1:2

Takhle bychom si představovali hru! Naše hra v tomto zápase kulminovala a můžeme klidně napsat, že jsme Ravel nepustili k ničemu. Bohužel jsme v tomto zápase neměli střelecké štěstí a neproměnili několik tutových brankových šancí. Buď nás vychytal brankář anebo naše střely lízali tyčky! Soupeř měl jedinou šanci, když přestřelil branku a tak Míra nemusel zasahovat. Perfektně fungovala v tomto zápase spolupráce obrany s útokem a tak jsme Ravel jasně přehráli. V penaltovém rozstřelu byli kluci z Ústí šťastnější.  Za nás proměnil jenom Beky a tak jsme bohužel získali bramborové medaile!

Celý turnaj jsme hráli moc hezký fotbal, ale přece jenom v nás zůstala malá lítost, že jsme se na bednu tentokrát nedostali!  Do sestavy se postupně zabydlují noví spoluhráči (Renda, Tomáš, Denis, Sebík) a to je taky velmi pozitivní. Tak už příští sobotu si to Panteři vynahradíme!