Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira - Most

6. 12. 2009

Halový turnaj v Mostě 22.11.2008

FK Admira Praha - Bohemians 1905        1:0

Kluci začali výborně. Jedinou branku utkání v 6.minutě zápasu po Bekyho rohu zařídil Kuba Mráz. Většinu zápasu se hrála na půlce "Klokanů". Gólman Bohemky vychytal několik vyložených šancí Panterů. V 5. a 6.min. zápasu  byl k vidění krásný fotbal. Alex i Broňa úspěšně likvidovali šance Bohemians, pokud se k něčemu solidnímu dostali.

 

FK Admira Praha - Junior Teplice         4:2

Jednoznačně šlo o nejlepší zápas, který kluci sehráli. A to jak v počtu střelených branek, tak v herní kvalitě a to na obou stranách. V 8.min. Beky napálil míc na bránu a byl z toho první gól. K Bekymu se v 7.min.přidal Kuba Mráz. Poté nádherná šance, bez gólu. V 10.min. Teplice snížili na 1:2, jenže pak přišel na řadu Bekyho přímý kop a gól na 3:1. Ve 12.min. na 4:1 zvyšuje Kuba Mráz. Bohužel 8s před koncem snížili Teplice na konečných 4:2. Alexovi se dařilo zlikvidovat několi šancí. Zejména se mu podařilo v 6.min.vychytat dořážku z rohového kopu. David "Dvořka" Dvořák byl 2.min.před koncem zápasu udeřen míčem do obličeje.

 

FK Admira Praha - Most B       3:0

Naprosto průměrný zápas. Žádná extra šance, přesto góly padali. Ve 4.min. dává na 1:0 brankář Alex a 5.min.před koncem rozvlnil síť Péťa Marek. Necelou minutu před koncem kope Beky roh a míč za svá vlastní záda posílá gólman Mostu.

V tuto dobu ještě při nás štěstí stálo, jenže pak potvora uletělo.

Panteři svoji skupinu B s přehledem vyhráli.

Vsemifinále jsme narazili na druhého ze skupiny A - FŠ Bílinu.    2:1p

Zápas pro nás nedopadl dobře. V 8.min. střílel Kuba Mráz na 1:0. Beky v 11.min. neprostřelil a v 10.min. měl David Staněk 2 gólové šance, leč neproměnil. V 9.min. kopal Beky roh,do gólmana. Bílinu zachraňuje gólman. Panteři vyvíjeli na soupeře tlak, přesto po malém Alexově zaváhání Bílina srovnává na 1:1. Po penaltách bylo jasno. Bílina zvítězila 2:1p a poslala nás bojovat o 3.místo.

 

FK Admira Praha - Bohemians 1905    3:2p

A opět jsme se potkali s Bohemkou. A opět nás štěstí opustilo. Už byla znát únava. I tak se kluci snažili a měli šance. Bohužel to tam ne a ne padnout. Ve 3.min. na 1:0 dával David Staněk a ve 4.min. Kuba Mráz. Pak ovšem v 6.min. snížila Bohemka a v 10.min. srovnali na 2:2. Opět penalty a opět prohla. Škoda.

Kluci by si zasloužili za své výkony alespoň 3.místo, bohužel v klíčových zápasek nás štěstí opustilo. Avšak je vidět, že se kluci herně zlepšili. Lépe si přihlrávají a jdou na bránu, vyvíjejí tlak. Přesto nám chybí vyložený střelec. Musíme víc trénovat. Příště už to bude určitě lepší.