Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira - Odolená Voda

6. 12. 2009

Hurá, hurá, hurá...

První medaile, první vítězství.

Hurá, hurá, hurá... Konečně jsme to všem nandali :)

Tempo : Admira  0 : 3

Byl to náš první zápas turnaje a začátek byl dost vlažný. Zato v druhé polovině zápasu bylo několik svělých šancí. Do šancí se dostali 11 David, 6 David Staněk, 10 Patrik "Páťa" Sochor. A pak už byla snaha oceněna...po 2 gólech měl s 11 David a jeden přidal 6 David Staněk. Kluci z Tempa byli tak hodní a jednou nám prověřili Alexe.

Admira : Slavia   0 : 0

Panteři se více tlačili do šancí a hra byla z větší části na půli Slavie. Jinak se ovšem hra přelévala sem a tam a kluci si celkem zaběhali. Stříleli jsme, ale stěstí nám nepřálo. Buď nás gólman Slavie vychytal (byl vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje) nebo chyběla doražka. Skvěle v tomto zápase zapracoval 11 David.

Admira : Bohemians 1905   0 : 0

V 5.min. zápasu byl po chybě Alexe nařízen přímý kop, ten šel ovšem mimo bránu a mohli jsme si na chvíli oddechnout. V zápětí se do šance dostal Jakub "Kuba" Mráz a po Kubovi kluci opět skvěle zapracovali, bohužel bez gólové odměny. Minutu poté kluci kopali roh, jen škoda, že nikdo nebyl na dorážce. Bohemka se na chvíli vzmužila a šla na bránu...jenže je skvěle zastavil 2 Petr Marek a Alex si tak opět nesáhl na míč. Z této situace skvěle těžil 5 Míla "Beky" Bečka, když skvěle prošel přes celé hřiště, ovšem střela šla do brankáře. V posledních minutách zápasu opět exceloval 11 David, taktéž bez gólů.

Admira : Meteor  3 : 1

Tento zápas trenér prostřídal brankáře a hned v první minutě udělal 20 Broňa "Prochy" Procházka stejnou chybu jako předtím Alex...bohužel Meteor se z přímého kopu nemílil. V tomto zápase jako snad v žádném jiném platilo, máme střeleckou smůlu. Kluci se hodně snažili. V 9.minutě skvěle zpracoval míč 11 David a gól. O 2 minuty později šel na bránu 5 Míla "Beky" Bečka, jenže brankář míč vyrazil...vyrazil, ale ne zrovna šťastně a toho jsme využili. 11 David byl zkrátka při chuti a tak o minutu později dal Meteoru 3 tečku.

Admira : Most   3 : 0

Slušný zápas, živá hra a hlavně...tlak. Kluci hráli skvěle. Ve 3.minutě 11 David u míče a gól. Pak si zachytal Alex. A pak už opět zářil 11 David - v 5.minutě šel sám na bránu a byl z toho gól, o 2.minutě později to bylo bez gólu, ale o 3 minuty později se už nemýlil a byl to hattrick.

Admira : Ústí   2 : 2

První gól Panterům zařídil 9 Jakub "Kuba" Mráz. Pak došlo na vyrovnání. O 7 minut později byl nejvíce smutný 11 David, kdy po rohu Ústí dal vlastní gól. A 4 minuty před koncem snad všichni věřili, že ze super šance 9 Jakub "Kuba" Mráz dá gól, smůla. Šlo pomalu do tuhého, po prvé bychom na turnaji prohráli...jenže se 2 minuty před koncem po rohu opět ukázal 11 David. A další remíza byla na světě. Ať tak nebo tak, šlo jednoznačně o nejhorší zápas...v Ústí zřejmě nejvíce trénujou fauly...zejména pak držení dresu. A rozhodčí? Ten pískal to, co neměl a zase obráceně. Snad příště...

Admira : Praga  3 : 0

Ve 2.minutě zápasu předvedli krásnou fotbalovou akci 11 David a 9 Jakub "Kuba" Mráz, kdy 11 David prošel s míčem přes celé hřiště, před bránou přihrál 9 Kubovi a ten rozvlnil síť. O minutu později měli stejní dva hráči hezkou šanci, bez gólu. V 7.minutě zápasu kluci tak tlačili na Pragu, až je dotlačili k vlastňáku. A 2.minuty před koncem se opět předvedli 11 David, když dostal míč ven z chumlu a poslal ho přímo do brány. Na to, že při tomto zápase šlo spíše o okopávanou než o kopanou si kluci vedli skvěle.

 

Skvěle celý turnaj hrál 11 David a tak není divu, že byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Gratulujeme! Kluci dobrá práce, zaslouženě jste vyhráli...jen tak dál.