Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira - Tachov

6. 12. 2009

Na úvod turnajové sezony stříbro z Tachova

První halový turnaj sezony 2009/2010 jsme absolvovali v Tachově a na začátek jsme si nevedli vůbec špatně. Organizátoři připravili příjemné fotbalové nedělní odpoledne a Panteři svými výkony potěšili početné příznivce.

Admira  : Tachov „A“ 6:0

K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti silnějšímu výběru domácích a moc jsme nevěděli, co nás bude čekat. Už od začátku se však projevovala větší fotbalová zkušenost Panterů a více méně se zápas odehrával na půlce soupeře. První branku v utkání vstřelil po přihrávce Mártyho Luky, který se v neděli probudil do střelecké nálady. V první půli byl znát nezvyk na odskok balónu, ale kluci se brzy přizpůsobili.  Ve druhé půlce se naplno projevila kvalita naší hry a po dalších dvou brankách Lukyho, který završil hattrick, přidali dvě  Denda a jeden Beky. Nakonec jsme zvítězili rozdílem třídy.

Admira : Kohouti Rokycany  1:5

Vcelku jednoznačný výsledek neukazuje pravou skutečnost zápasu. Kluci hráli velmi pěkně, snažili se kombinovat, ale tentokrát to prostě nestačilo. V týmu Kohoutů nás vyškolil nejlepší hráč turnaje, který nám dal všech pět gólů….. Za zmínku určitě stojí naše branka, kdy Kubík nádherně z první trefil přihrávku z rohu hřiště pod břevno a několik šancí, které jsme bohužel při našem tlaku na začátku druhého poločasu nedokázali proměnit.

Admira : FK Planá                         1:1

Zápas, který mohl rozhodnout o druhém v pořadí začali kluci obrovským náporem a ten vyvrcholil vedoucím gólem, který po střele Bekyho dorážkou vsítil Dáda. Poté jsme měli obrovskou převahu, ale nějak nám to tam i díky dobrému výkonu brankáře soupeře nechtělo padat. Postupně měli šanci všichni naši útočníci, ale chybělo nám více klidu v zakončení. Po ojedinělé střele soupeř vyrovnal a tak nezbývalo než v posledním zápase vysoko porazit domácí béčko.

Admira : Tachov „B“                8:0

Jednoznačný průběh zápasu, na kterém si kluci pochutnali. Už po poločase to bylo pět nula a stačilo nám vyhrát o sedm gólů, abychom přivezli stříbro. Kluci nastoupili s obrovským odhodláním a nakonec se to povedlo.  Přehráli jsme soupeře a zaslouženě přivezli druhé místo.