Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira - Tempo.

6. 12. 2009

Zlatý start do jarní sezony na Tempu

 

Admira:Tempo „B“ 3:0

Branky: 2 min Kubík, 14 a 15 min. Šimon

Jednoznačný zápas, ve kterém jsme měli na to, abychom dali mnohem víc gólů. První branka padla po spolupráci Dády a Kubíka, kdy Kubík dotlačil balon do brány. Podobně padla i druhá branka, kdy gól vstřelil Šimon po důrazném ataku Dády. Třetí branka padla perfektní spolupráci Vašíka a Šimona!

Naše obrana hrála bez chyby a tak na Br´ˇnu nešla ani jedna střela!

 

Admira : ČAFC         2 :0

Branky: 9 a 12. Min. Vašík

 

Opět jednoznačná záležitost Panterů. Celý první poločas jsme Čafku tlačili, ale branka ne a ne přijít. Šance měli postupně všichni útočníci, ale nakonec rozhodl Vašík a potvrdil tak střeleckou formu z posledních turnajů. Zvláště druhá branka pod břevno byla výstavní!

 

Admira : ABC Braník           2:1

Branky 7 min. Kubík, 10 min Šimon

Bojovné utkání, které naše Pantery prověřilo mnohem více než předchozí zápasy. I když podle skóre to vypadá na vyrovnané utkání, tak naši soupeři vystřelili na branku pouze jednou….! V tomto utkání jsme si vytvořili mnoho šancí (Dáda, Kubík, Vašík), ale góly moc nepadali. Nakonec jsme vyhráli a bylo jasné, že domů povezeme medaile! Obě branky padly po tlaku na branku Braníku a jak Kuba, tak Šimon dokázali, že umí být před brankou hodně důrazní!

 

Admira : Tempo „A“            0:0

 

Opět by se chtělo napsat vyrovnané utkání….ale! Útočníci si vybrali slabší chvilky a i když jsme měli spoustu šancí, tak jsme tentokrát nedali žádný gól!  Navíc velmi dobře zachytal brankář Tempa. Opět perfektní obrana celého týmu. Jen ta koncovka (po tom co jsme viděli naše reprezentanty ve Slovinsku, my jsme alespoň šance měli J). Pro turnaj rozhodující výsledek věděli jsme, že můžeme být nejhůř druzí!

 

Admira : Union Vršovice      2:0

2. min Péťa Marek, 8.min vlastní

Vcelku pohodové vítězství. Hra se odehrávala na půlce soupeře a opět, jen naše slabší koncovka zabránila vyššímu skóre. Několikrát se v šanci objevil Beky, ale tentokrát neměl štěstí. Hezký gól vstřelil Péťa a druhý padl vlastní, , který byl po naší standardce.

Turnaj byl velmi dobře organizovaný, rozhodčí na vysoké úrovni a počasí nám nakonec taképřálo! Takže perfektní otevření jarní sezony! Panteři jen tak dál.