Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira - Teplice

6. 12. 2009

Turnaj Teplice

Po krásném výkonu třetí místo

Admira : Chmel Blšany        0:0

První zápas jsme odehráli ještě na celou půlku hřiště a spolu s tím, že jsme po dlouhé době hráli 7+1, jsme se první půlku zápasu hraného 2*10 min sehrávali. Zápas začal velice vyrovnaně a  brankáři se měli co ohánět. Míra chytl několik pološancí soupeře a i brankář Blšan pochytal spoustu střel Panterů. Druhou půlku začali naši kluci obrovským tlakem a nepouštěli blšanské hráče za vlastní půlku. Přes několik šancí Páti, Dády a Kubíka skončil zápas 0:0.

Admira : Králův Dvůr                      2:0

Branky:, Dave ,  Dáda Staněk,

Proti soupeři z Děčína se kluci nemohli dlouho prosadit. Hrálo se už na kratší hřiště a kvalitě to jenom prospělo. Hrálo se na jednu branku a kluci dokázali svoji převahu zúročit a připsat si první vítězství v turnaji. První branku vstřelil po přihrávce Dejva z křídla z první k tyči David Staněk. Druhou přidal po rohovém kopu Dave.

Admira : Teplice 1:1

Branka: Kubík

Velice pěkné a napínavé utkání s domácími. Pokud jsme chtěli postoupit do semifinále,  museli jsme minimálně remizovat, abychom si udrželi naději. Do utkání jsme vstoupili pěkně zmotivováni a brzy se ujali vedení 1:0 po samostatné akci. Dlouho se nám dařilo držet míč od naší branky, ale po krásném gólu teplického útočníka bylo vyrovnáno. Do konce zápasu se už nic důležitého nestalo a tak jsme měli pořád možnost postoupit do finálových bojů

 Admira: Forward One          2:0

Branky: Denis Pomahač, ?????? ), druhou branku jsem si nenapsal, prosím rodiče o pomoc!!!!

Proti nejslabšímu soupeři skupiny to nebyl povedený výkon. Potvrdila se známá pravda, že proti soupeřům hrajícím v chumlu fotbal hrát neumíme.  První branku v soutěžním utkání vstřelil za Pantery Denis Pomahač a tak táta s mámou mohli začít slavit!!!! Nicméně důležité vítězství bylo naše a tak se rozhodovalo v zápase s do té doby neporaženými Litoměřicemi.

Admira: Litoměřice2:1

Branky: Dáda Staněk, Kubík

Naše forma v tomto turnaji rostla od zápasu k zápasu. Proti Litoměřicím podali kluci perfektní výkon  a po zásluze uštědřili soupeři první ataky jedinou porážku na turnaji!  První branku vstřelil po souhře celého útoku Dáda Staněk, a když pak soupeř vyrovnal, vypadalo to, že bohužel postoupí Teplice. Dvě minuty před koncem přišla velká chvíle na turnaji výborně hrajícího Kuby. Samostatnou akcí přes dva obránce nedal brankáři šanci, a když i kluci začali perfektně bránit, tak jsme důležitý zápas zvládli a mohli se těšit na semifinále proti Slávii.

Semifinále

Admira:Slavia                       0:0 na penalty 1:2

Vyrovnaný zápas s výborně hrající Slavií. Kluci podali bojovný a fotbalový výkon, za který se opravdu nemuseli stydět. Vzhledem k vyrovnanosti soupeřů se zápas odehrával ve středu hřiště, a když náznaky šancí byly, tak zápas v základní hrací době skončil 0:0. Na řadu přišli penalty a bohužel i po nesmyslném zásahu rozhodčího, který neuznal naší první branku penalty, pro NEUDÁNÍ POKYNU KE HŘE (pan rozhodčí zapomněl, že je chlapcům 5-6 let) jsme prohráli 1:2! Naší jedinou penaltu proměnil Beky.

O třetí místo

Admira: Ravel Ústí nad Labem                   2:1

Branky: Dáda Staněk 2

Tradiční soupeř, krásná hra našich kluků a dva pohotové góly charakterizovali zápas o třetí místo.  Kluci se rychle otřepali ze smolné porážky se Slavií a plně koncentrování nastoupili proti klukům z Ústí.  Rychle jsme se ujali vedení dva nula a nadále hráli velmi pozorně v obraně. Panteři nedali havelským žádnou šanci a po zásluze na tomto silně obsazeném turnaji obsadili třetí místo!