Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira - Varnsdorf 1:8

4. 12. 2009

Branka: Denis Pomahač z penalty

První přípravné utkání na sezonu 2009/10 jsme sehráli v rámci soustředění v Horním Podluží a střetli jsme se s mixem ročníků 2000-2003 fotbalistů z Varndsdorfu. Kluci nastoupili z plné zátěže, ale celý natěšení na pořádný fotbal, takže často nebylo v nasazení znát, kdo je 2000 a kdo naši Panteři. 

V zápase se střídaly dvě kompletní sedmičky a bylo znát, že nám hráči postupně dorůstají a zlepšují se!  Do zápasu jsme nastoupili s obrovským nasazením a to nám vydrželo až do konce. Branky padali spíš po individuálních akcích soupeře (hlavně hráč číslo 7 – 2001 z Liberce) a po chybách v rozehrávce, kterou však Panteři trénovali poprvé dopoledne.

Branka padla po perfektní akci Denise Pomahače a Davida Staňka, kdy se Denda , po přesném vysunutí zbavil obránce a když udělal i gólmana a početný dav fanoušků Panterů oslavoval, přišel faul a penalta. Denis ji poslal krásně po zemi a nedal brankáři šanci. Potom jsme měli ještě několik příležitostí, Dáda tyč, Patrik dorážka, Dave a Šimon nebezpečné zakončení, ale bohužel branka už nepadla. Panteři dokázali bojovat a hrát fotbal se staršími protihráči až do konce (hrálo se 3x20min.) a to tedy klobouk dolů!!!!

Kluci za výkon zaslouží absolutní pochvalu a už se moc těšíme na pořádné mistráky!!!!