Jdi na obsah Jdi na menu

FC Tempo UMT 21.3.2010

6. 3. 2010

Tempo Praha - 21.3.2010
Letos již podruhé nastupujeme venku na Tempu, tentokrát však už konečně za jarního počasí, jak také jinak v první jarní den! Je zde 5 družstev, vedle nás ještě borci z domácího Tempa, Bohemky, Meteoru a Šeberova. Hraje se 2x10 minut v počtu 5+1. Bránu jako vždycky hlídá Renda, v první sestavě nastupují Péťa, Beky, David, Kuba a Tomáš Plaček, druhou pětku tvoří Luky, Martin Forejt, Míla, Vašík a Denis. Na střídačce pro nahrazení vyčerpaných útočníků je připravený Kuba Kára. Na střídačce absentuje Dušan a nahrazují ho jako hlavní trenér Míla a u branek připravení Vašek a Pavel Mráz.

Admira Praha - Bohemians 1905 0:6

Hned zostra začínají naši kluci proti ostříleným klokanům z Vršovic. Jak už se stalo velmi nemilou tradicí, první střídání naší pětky bylo utrpením. Bez výjimky všichni měli velký problém s pohybem, hledali bez úspěchu na hřišti jeden druhého. Utrpení. Po několika minutách bylo dílo dokonáno gólem v Rendově síti. O trošku lepší byl výkon druhé pětky, i ona však po pár minutách inkasovala. Admira prohrává po prvním poločase 0:2. Druhý poločas rozehrála naše druhá sestava - je třeba přiznat že výkon našeho soupeře je lepší. Admiráci dostávají postupně třetí a čtvrtý gól, schyluje se k debaklu. Je třeba poznamenat, že se Renda blýskl několika slibnými výkony. I naše první pětka inkasuje - dneska to není známá bojovná Admira. Bohemians přidávají ještě šestý gól a podtrhávají náš mimořádně nepřesvědčivý matný výkon s nejhorším dosavadním výsledkem. Klokani deklasovali Admiru 6:0, černobílí si nevytvořili jedinou pořádnou šanci!

Admira Praha - Meteor 5:0

Stejně jako hra v minulém utkání se vyvíjí k horšímu i počasí. Do dalšího utkání s Meteorem nastupují naši za nepříjemného vytrvalého deště. Nicméně je vidět, že v šatně musela proběhnout bojová porada, protože každý hráč přidal na důraze a pohybu. Také góly na sebe nenechaly dlouho čekat. První zaúřadovala sestava Péti a Bekyho. První jmenovaný potáhl míč přes půlku, našel přihrávkou Davídka, který posunul na Kubu a ten zavěsil náš premiérový gól dnešního dne. I druhá pětka ukončila střelecké trápení, když kombinace Márty-Denis skončila v soupeřově brance. Nadarmo dopadlo povzbuzování soupeřova trenéra. Po přestávce posunul skóre znovu Kuba po nastřelené přihrávce Bekyho a hattrick završil dvěma góly po dvou přihrávkách Lukyho Denis. Admira poráží Meteor 5:0.

Admira Praha - Tempo 4:1

Ve stejném rytmu jako skončilo utkání s Meteorem vlítli naši borci a červenožluté z domácího Tempa. Ani se soupeř nedokázal rozkoukat a Péťa dorazil pohotově přesně nakopnutý rohový kop od Bekyho. Je dobře, že Péťa stále častěji nachází odvahu vyrazit podpořit své útočníky vepředu. Může si to dovolit, zejména když se může spolehnout na Bekyho, který v ten moment svádí práci za dva obránce. Další gól po pár minutách přidává Denis po důrazném doražení v situaci po jedovaté střele Vašíka. Vašík sám navyšuje skóre z následné akce, když se způsobem sobě vlastním doslova probije skrz celé hřiště. Hra se po přestávce trošku vyrovnává, vyniknout svým zákrokům dává Renda. Několik akcí soupeře likviduje i obrana naší druhé pětky, zejména skluzy Mártyho jsou jako vystřižené, čisté, přímo na míč a bez ohrožení soupeřova zdraví. Z rohového kopu se soupeři podařilo snížit skóre v situaci, kdy Rendovi vypadl míč po rohovém kopu a skákající na brankové čáře umožnil soupeřovým útočníků dorážku. Nicméně kapitán Péťa ostrou střelou z velké vzdálenosti uzavřel na konečných 4:1.

Admira Praha - Šeberov 9:1

K poslednímu utkání nastupují naši proti nám dosud neznámému  soupeři ze Šeberova. Zpočátku je na naší hře vidět určitá opatrnost, nicméně kuráž nám dodává vlastní úvodní gól soupeře po důrazně kopnutém rohu od Bekyho. Veliké oddechnutí je slyšet z Admiráckého publika při prvním dnešním zápisu našeho  elitního střelce Davídka, který zavěsil po pěkné přihrávce ze zálohy. Poté se soupeř ještě pokusil o určité zdramatizování průběhu utkání, když nechytatelnou střelou vsítil po rohovém kopu.
Pak ale nastalo admirácké tsunami přerušené pouze poločasovým hvizdem rozhodčího. Nejprve Dáda po přihrávce Kuby a poté Kuba sám po samostatném průniku zvýšili na průběžných 4:1, následně Marty po krásné akci přes celé hřiště přidal další gól.
Druhá pětka předvedla učebnicové kombinace završené dvakrát gólem po akci Luki -Denis. Luki se do třetice hned nato blýskl krásnou zarážečkou a přihrávkou zpátky na vápno kde Vašek neskutečnou bombou z první navyšuje už na 8:1. Exhibici na konečných 9:1 ukončuje ke spokojenosti přihlížejících rodičů svým prvním zásahem Tomáš Plaček.

Naši končí po zásluze na druhém míste za Bohemkou. Příště snad bude lépe vstát o hodinku dříve a dát si nějaký přáteláček ještě před prvním utkáním, protože výkony našich borců v hned po ránu jsou pováženíhodné. Na třetím místě skončili hrací Šeberova, na čtvrtém Motorlet a poslední místo obsadilo domácí