Obrazek

Tanvald – Esprit Cup o pohár Tomáše Řepky

Admira   : FK Baumit Jablonec                      2:0
Branky: vlastní, Kuba Mráz
První turnaj prestižního turnaje jsme začali ve svižném tempu a zatlačili jsme soupeře na jeho polovičku. První branka přišla po úniku Denise a hráč soupeře nedal svému brankáři střelou k tyči šanci zasáhnout. Druhý gól přišel po ose Luky, Páťa a do prázdné branky zavěsil Kubík, moc pěkná akce! Do konce zápasu jsme soupeře nepustili k vážnější akci a připsali si do tabulky tři body.

Admira: Slavia                                               1:1
Branka: Kuba Mráz
Už ve druhé minutě jsme inkasovali po rychlé akci soupeře a začali jsme se obávat, jestli nedopadneme jako na posledních turnajích se stejným soupeřem. Panteři tentokrát ale nepustili Slavii do obvyklého tlaku a ta měla s naší obětavou hrou veliké problémy. Pokud už něco prošlo před branku, tak velmi jistý Beky zasáhl. Dlouho to vypadalo na těsnou porážku, ale tři minuty do konce přehodil Kubík brankáře Slavie a bylo vyrovnáno. Do konce zápasu kluci obětavě bránili výsledek a tak po dvou zápasech jsme měli čtyři bodíky.

Admira: Sparta                                               0:4
Slabší chvilka na začátku zápasu rozhodla o poměrně kruté porážce od Sparty. Už ve druhé minutě to bylo 0:2, když jsme jaksi zapomněli bránit útočníky soupeře. Tenhle zápas se nám fakt nepovedl, ale kluci už několikrát ukázali, že dokáží zvednout hlavy a bojovat.

Admira : FK Mladá Boleslav               0:1
Opět zaváhání v první minutě zápasu! Jedna jediná šance soupeře rozhodla utkání, ve kterém jsme určitě nebyli horším soupeřem. Boleslav hrála velmi dobrý fotbal po celou dobu turnaje a jen obrovská smůla v zápase ze Spartou, když dostala branku deset vteřin do konce, ji připravila o celkovou výhru. O to víc si můžeme cenit hry Panterů, kteří byli celou dobu vyrovnaným soupeřem.

Admira : Baník Most                           4:1
Branky: Dáda Staněk, Kubík, Adam, Péťa Marek
Před tímto zápasem jsme měli ještě teoretickou šanci na bronz, ale museli jsme vyhrát velkým rozdílem, což se nám sice povedlo, ale vzhledem ke skutečnosti, že v derby vyhrála Slavia, nám to bylo čočku platný! Kluci hráli velmi dobrý zápas. První branku vstřelil Dáda, když se dobře zorientoval před brankou po předchozí standardní situaci. Druhou branku přidal Adam, který se individuálně prosadil přes obránce soupeře. Kubík po úniku Dády zavěsil kolem gólmana a Péťa jako správný kapitán propálil z trestňáku vše, co mu stálo v cestě!

Celkově jsme skončili na velmi pěkném čtvrtém místě, naším nejlepším hráčem byl po zásluze vyhlášen Beky, který chytal opravdu perfektně a navíc se zapojoval aktivně do rozehrávky. Celkovou bilanci 2 výhry jedna remíza a dvě prohry s vyrovnaným skórem 7:7 můžeme hodnotit jako úspěšnou.