Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj ABC Braník 30.8.2011

26. 8. 2011

TURNAJ ABC Braník – 30.8. 2011

 
Zatavení Panteři na úvod pouze průměrní…
 
FK Admira A – sestava: Bendy Benda, Beky Bečka, Adam Veselý, Kubík Mráz, Páťa Sochor, Mára Černý, Dáda Staněk, Denis Pomahač
 
FK Admira B - sestava:, Šíma Hudecký, Márty Forejt, Viky Dobrý, Dave Holeček, Kuny Kunc, Péťa Marek, Míla Zoula, Tom Diepold, Maty Liemann
 
 
FK Admira Praha A:
 
FK ADMIRA A – Mladá Boleslav A 5:0
 
BRANKY FK Admira A: Denis Pomahač 3x, Adam Veselý, Kubík Mráz
 
 
 
FK ADMIRA A - Bohemians 1905 04 B 3:0
                                                                                       
BRANKY FK Admira A: Bendy Benda 2x, Dáda Staněk
 
 
 
FK ADMIRA A – ABC Braník 2:3
 
BRANKY FK Admira A: Kubík Mráz, Denis Pomahač
 
 
 
FK ADMIRA A - Slavia 04 5:5
   
BRANKY FK Admira A: Bendy Benda 2x, Beky Bečka, Kubík Mráz, Adam Veselý
 
 
 
FK ADMIRA A - Meteor  4:2
  
BRANKY FK Admira A: Denis Pomahač 2x, Bendy Benda, Adam Veselý
 
 
 
FK ADMIRA A - Sparta 04 B 7:0
 
BRANKY FK Admira A: Kubík Mráz 3x, Denis Pomahač 2x, Adam Veselý, Dáda Staněk
 
 
 
FK Admira Praha B:
 
FK ADMIRA B – Sparta 04 B 3:2
 
BRANKY FK Admira B: Kuny Kunc 3x
 
 
 
FK ADMIRA B – Mladá Boleslav B   4:7
                                                                                       
BRANKY FK Admira B: Kuny Kunc, Dave Holeček, Šíma Hudecký, Márty Forejt
 
 
 
FK ADMIRA B – Bohemians 1905 03 4:8
 
BRANKY FK Admira B: Dave Holeček 3x, Péťa Marek
 
 
 
FK ADMIRA B - FC Tempo 1:4
   
BRANKA FK Admira B: Péťa Marek
 
 
 
FK ADMIRA B – Bohemians 1905 04 B 8:1
  
BRANKY FK Admira B: Kuny Kunc 3x, Viky Dobrý 2x, Maty Liemann 2x, Márty Forejt
 
 
 
FK ADMIRA B - ČAFC 1:0
 
BRANKA FK Admira B: Kuny Kunc
 
 
O umístění:
 
O 3. místo
 
FK ADMIRA A – Mladá Boleslav B 2:2 na penalty 3:4
 
BRANKY FK Admira A: Kubík Mráz 2x  
 
 
O 5. místo
 
FK ADMIRA B – Meteor 3:2
 
BRANKY FK Admira B: Kuny Kunc, Péťa Marek, Viky Dobrý
 
 
Na Pantery dolehla v tomto turnaji aklimatizace z náročného týdenního soustředění, které ale určitě posune hráče Admiry zase o další kus na cestě k fotbalové slávě.
 
KONEČNÉ POŘADÍ:
 
1.      Bohemians 1905 03
2.      Slávia 04
3.       Mladá Boleslav B
4.       FK Admira A
5.       FK Admira B
6.        Meteor
7.        FC Tempo
8.        Mladá Boleslav A
9.        Sparta 04 A
10.              Bohemians 1905 B
11.              ČAFC
12.              ABC Braník
13.              Bohemians 1905 04 A
14.              Sparta 04 B