Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Bráník 28.8.2010

11. 8. 2010

 

 FK Admira A

 
Admira : Benešov      1:0
Branka: Honzík Švach
Admira : Neratovice   3:4
Branky: Dáda Staněk 2x, Kubík Mráz
 
Admira : Sparta          1:5
Branka: Kubík
 
Skupina se lámala v náš neprospěch v zápase s Neratovicemi, kdy jsme přes perfektní nástup a vedení 2:0 nakonec zápas po vlastních chybách prohráli a tím jsme se odsoudili k zápasům ve skupině o 5 – 8 místo. Proti Benešovu jsme využili pouze jednu z mnoha šancí a pokud bychom využili poze polovinu šancí, tak výsledek mohl být o řády někde jinde. V zápase ze Spartou se ukázalo, že se rozdíl mezi oběmi týmy zvětšuje a to hlavně v individuální technice a celkové taktice hry.
 
Supina o 5. – 8. Místo
 
Admira A : Admira B                        2:2
Branky: Kubík Mráz, Dáda Staněk
 
Admira A : Braník               2:1
Branky: Honzík Švach, Dáda Staněk
 
Admira A : Benešov                        1:0
Branka: Kubík Mráz
 
Ve skupině o 5.- 8. Místo poprvé došlo k bratrovražednému duelu dvou týmů Admiry a ke spokojenosti všwch se rozešli smírně. Lentilky naše bojovali a zaslouženě si odnesli po bodu. V dalším zápase jsme nastoupili proti domácím a po nepříliž pohledné hře jsme si odnesli tři body. Za zmínku stojí snad jen gól Dády ala Van Basten ve finále ME. V posledním utkání jsme opět porazili tým Benešova a z Braníku jsme si odvezli konečné páté místo.

FK ADMIRA B

 
FK ADMIRA B: ABC Braník 3:5
Od počátku zápasu se hráči Admiry do svého soupeře zakousli. Tlak vyústil ve vedoucí branku, kterou dal z trestného kopu krásnou ranou do „šibenice“ Kuny. Admira ovládala střed pole a vytvářela si neustále gólové šance. Ovšem po ojedinělém rohu soupeře neudržel Renda míč v náručí a bylo vyrovnáno. Hráči Admiry se celkem rychle oklepali a při další gólové šanci si hráči Braníku vstřelili vlastní branku. Potom si začal vybíral Renda své slabé chvilky, které měly za následek vedení Braníku 4:2. Kombinačně lepší Admira se opírala v obraně hlavně o Vašíka s Kubou a v útoku o velice dobře se sehrávající dvojici Lukyho s Kunym. Jenom škoda, že záhy musel Luky odstoupit z celého turnaje pro zranění kolena. Když Šíma snížil na 3:4 vyrovnání viselo ve vzduchu a Hráči Admiry se nadechovali k závěrečnému náporu. Ovšem na odražený míč pozdě zareagoval Renda a hráči Braníku tak stanovili závěrečné skóre na 5:3 v jejich prospěch.
BRANKY FK Admira B: Kuny Kunc, vlastní hráč Braníku č.5, Šíma Hudecký
 
FK ADMIRA B: Litoměřice 1:5
I když skóre bylo jednoznačné, zápas byl vyrovnaný. Výhoda týmu z Litoměřic byla ovšem v brance, kde gólman převýšil našeho Rendu o více než třídu. Po pěkné kombinaci snižoval už jenom Kuny.
BRANKA FK Admira B: Kuny Kunc
 
FK ADMIRA B: AC SPARTA Praha 0:4
Zápas byl do své poloviny velice vyrovnaný. Hráči Admiry vhodným přistupováním k hráčům Sparty narušovali jejich kombinaci a sami využívali mezery v jejich obrané činnosti k nebezpečným protiútokům. Jenom škoda nevyužité šance Kunyho za stavu 0:0. V druhé polovině zápasu Sparta několikrát využila zaváhání brankaře Admiry a zápas pohodlně dovedla do vítězného konce.
 
FK ADMIRA B : FK ADMIRA A 2:2
Zápas dvou týmů Admiry měl vyrovnaný průběh. Hrál se místy pohledný fotbal, který byl doplňován prestižním úsilím obou týmů. Oba brankaři podali dobré výkony a zápas skončil spravedlivou remízou.
BRANKY FK Admira B: Kuny Kunc, Vašík Jiroušek
 
FK ADMIRA B: Benešov 2:2
Zápas začal náporem Admiry, ale první gól vsítili hráči Benešova. Brzy nato pěknou střelou vyrovnal Kuny. Když potom Kuba zvýšil na 2:1, vypadalo to na vítězství Admiry. V závěru se ale podařilo hráčům Benešova prostřelit v tomto zápase jinak solidního Rendu.
BRANKY FK Admira B: Kuny Kunc, Kuba Kára
 
FK ADMIRA B : ABC Braník 2:5
Bohužel Renda nenavázal na dobré výkony z předešlých dvou zápasů a lehkými góly pomohl soupeři k pohodlnému vedení. Až potom po tlaku snížil Kuny, hráči Admiry se vrhli do útoku, ale další gól je opět srazil. Potom byl velice aktivní a dobře hrající Vašík v pokutovém pásmu sražen. Sám se ujal kopat penaltu. Dobrá střela Vašíka byla vytěsněna dobrým zákrokem brankaře, ale pohotová dorážka Kunyho znamenala už jenom snížení skóre.  
BRANKY FK Admira B: Kuny Kunc 2x
 logo03.jpg