FK Admira Praha:Paty Matěka, Beky, Kuba Mráz, Matouš Liemann, Riky Pettinger, Míla Zoula, Kuba Benda, Petr Marek, Márty Forejt

Zúčastněné týmy: AC Sparta Praha 2004,MFK Chrudim, FC Hradec Králové I a II,FK SAN-JVŠumperk, FK Pardubice, FC Slovan Havlíčkův Brod, a FK Admira Praha

FK Admira Praha - Šumperk 4 - 0
Paty v bráně byl po celý turnaj.
Panteři začali rychle, už v necelé minutě hry měl Beky šanci - jeho střela však končí v rukách bránkáře.Ve 3 min. dává Péťa krásný gól a dostává Pantery do vedení. Riky zvyšuje na 2:0 už v 6 min., chvíli na to Péťa dává hlavičku, ale rána opět končí v rukou šumperského brankáře. Ve 12 min. Riky vybojval míč a jde sám na bránu a je z toho pěkný gól a minutu potéto akci Matouš navyšuje skóre a Panteři vedou 4:0. Zápas se odehrával převážně na straně soupeře,kluci nemohli začít lépe.
Branky FK Admira Praha : Riky Pettinger 2x, Matouš Liemann, Péťa Marek

FK Admira Praha - FK Pardubice 0:2
Hráči Pardubic začali velmi nátlakovou a rychlou hru. Panteři se snažili seč mohli. Ve 2 min. je naše brána atakována a Paty skvěle zasahuje a vyráží střelu, bohužel minuto na to dostáváme gól. Ve 4.min. má Péťa šanci a střílý na bránu - střelu chytá pohotově soupeřovo brankář. Náš přímý kop není bohužel proměněn.Během zápasu Paty několikrát odvrátil nebezpečné střely, ale v 11 min. ho soupeř překonal a prohráváme 2:0.

FK Admira Praha - Hradec Králové II 0:4
Během prvních 5 min. se Brod dostal do vedení 2:0, Péťa má v 7 min. šanci, ale jeho rána letí vedle brány. V 9. a 10 min. Brod navyšuje skóre na 4:0 a Panteři sic se snažili, skóre změnit nedokázali.

FK Admira Praha - Havlíčkův Brod 10:1
V tomto zápase si Panteři vynahradili předešlé nezdary. Beky krásnou hlavičkou otevírá skóre a několik vteřin na to Kuba Benda zvyšuje na 2:0. Ve 2min. Riky zvyšuje na 3:0. Ve 4 min. střílý gól Matouš a Kuba Mráz, který se trefuje hned 2x. Beky přidává další gól už v 7 minutě - Havlíčkův Brod mění brankáře. Po přihrávce Péťi - malá domu Paty "daruje" Havl. Brodu jeden gól. V 9 min Riky navyšuje a krátce na to přidává další gól Márty, Kuba Mráz zakončuje tento zápas 10 gólem v 11 minutě.
Branky FK Admira Praha: Kuba Mráz 3x, Riky Pettinger 2x, Beky 2x, Kuba Benda, Matouš Liemann, Márty Forejt

FK Admira Praha - Šumperk 3:0
V posledním zápase tohoto turnaje hrajeme o 5. a 6. místo. Beky otevírá skóre a dostává Pantery do vedení a ve 3 min.dostává přihrávku od Péti, kterou přesně zavěšuje do soupeřovi branky, vedeme 2:0. V necelé 4 minutě Márty střílí na branku,ale jeho střela letí nad.Beky v 6. minutě dává svůj hattrick v tomto zápase.
Branky FK Admira Praha: Beky 3x

Umístění všech družstev není známo,protože se výsledky a ceny vyhlašovali hned po skončení rozhodujících zápasů.