8. 1. 2012

Sestava FK Admira Praha: Paty Matěka,Tom Diepold, Marek Černý, Míla Zoula, Adam Veselý, Kuba Mráz, Márty Forejt, Maty Liemann, Denis Pomahač
V brance byl Paty po celý turnaj.

FK Admira - Vršovice A 3:4
První zápas bohužel pro Pantery nezačal moc šťastně. Míla dal vlastňáka během prvních vteřin hry,druhý gól nedal na sebe dlouho čekat.Tom dal během 4té minuty dva góly,ale Vršovice během chvíle zvýšili skóre na 2:3. Kuba dávál krásný gól a vyrovnává tak na 3:3,bohužel Vršovice stihly ještě navýšit skóre o jeden gól.
Branky FK Admira: Kuba Mráz, Tom Diepold 2x

FK Admira - Braník 2:5
Braník vedl, už v několika prvních vteřinách.Panteři se velmi snažili,měli velmi krásné akce, které bohužel neproměnili.Paty měl několik krásných akcí, vyráží několik ran soupeře. V 2 minutě se předvedl Denis,který zavěsil do soupeřovo branky a vyrovnává na 1:1.
Ve 4té minutě Paty rozehrává od brány,střílí k soupeřově brance, kde jeho střelu hlavičkou uklízí do branky Maty a je to 2:1, Braník se však nedal zastrašit a do konce časomíry jsme ještě inkasovali 4 góly.
Branky FK Admira: Denis Pomahač, Maty Liemann

FK Admira - Kladno 1:1
Tento zápas se Panterům velmi povedl i když byla jen remíza,zápas ná poskytl krásné akce našich hráčů.
Mílá střílí na soupeřovu branku, jeho rána není dost velká a míč se zastavuje přesně na lajně u brány.
Paty rozehrává od branky,ale jeho střela končí těsně vedle soupeřovi branky.Panteři bojují, jejich šance nejsou zatím proměněny.Kladno dává první gól v půlce časomíry, Panteři jim to v okamžiku vrací a Kuba vyrovnává na 1:1.
Zbývají 2 minuty do konce a Adama fauluje soupeř, sráží ho do naší brány i s míčem a rozhodčí píská druhý gól pro Kladno, po chvilce je gól odvolán a tak skóre zůstalo 1:1 do konce zápasu.
Branky FK Admira: Kuba Mráz

FK Admira - Mělník 1:3
Poslední zápas hrají Panteři o 5. nebo 6. místo.I přes několik krásných zákroků našeho brankáře Patyho a jediného gólu v tomto zápase od Marka jsme Mělníku podlehli.