Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Dobřichovice 14.11.2010

1. 11. 2010

TURNAJ hala Bios, Dobřichovice – 14.11. 2010

 
FK Admira A - sestava: Šíma Hudecký, Mára Černý, Péťa Marek, Kuba Kára, Dáda Staněk, Pláča Plaček, Viki Dobrý, Luky Ouředníček, Švachy Švach, Denis Pomahač
 
FK Admira B – sestava: Bendy Benda, Beky Bečka, Márty Forejt, Adam Veselý, Míla Zoula, Kubík Mráz, Vašík Jiroušek, David Holeček, Páťa Sochor, Kuny Kunc
 
 
 
FK ADMIRA A: Sparta Praha 04 5:0
 
Od počátku byli panteři lepším mužstvem. Hned v úvodu se k míči dostal Denis a pohotovou střelou otevřel skóre, 1:0 pro Admiru.
Dáda vybojoval míč a také se chytře trefuje, 2:0 pro pantery.
Potom se vyznamenává Šíma, když se vrhá pod nohy hráči Sparty, který byl v úniku.
Švachy nachází Máru a jeho střelu brankař vytlačil na rohový kop.
Na něj si výborně nabíhá Dáda a Admira vede již 3:0.
Své střely zkoušejí Švachy a také Kuba Kára, obě mimo branku.
Šíma velice dobře vybíhá a bere soupeři šanci, ale hraje přitom rukou mimo brankoviště. Nařízený trestný kop však bravurně likviduje.
Kuba si velice dobře plní své obranné povinnosti a svým důrazem platí na hráče Sparty. Poté se přihlásil o slovo Pláča, když vybídl přihrávkou Máru ke střele, který šanci pohotově a přesně využil, Admira vede 4:0.
Poslední branku vstřelil při tlaku panterů Dáda, který zblízka prostřelil vše, co mu stálo v cestě, 5:0 pro pantery.
 
BRANKY FK Admira A: Dáda Staněk 3x, Denis Pomahač, Mára Černý
 
 
 
FK ADMIRA B: Vršovice 8:0
 
Hned v úvodu se panteři vrhli na svého soupeře. Kubík nahrává Páťovi, ale ten naráží na připravenou obranu. Páťa nahrává do šance Adamovi, ale ten pálí jenom do brankaře.
Potom se vyznamenal Bendy v brance, kdy chytil soupeři „gólovku“. Kubík znovu vybízí Adama, ale dobře zformovaná obrana mu bere šanci.
Panteři se znovu a znovu nadechují k náporu.
Míla z autu dává míč do běhu Kunymu, ten se uvolní a jeho pohotová střela znamená vedení, 1:0 pro Admiru.
Kuny při napadání vybojoval míč a nedává brankaři žádnou šanci zasáhnout, Admira vede 2:0.
Panteři jsou zakousnutí.
Vašík po pěkném uvolnění posílá krásnou přihrávku Kunymu a ten neméně krásnou střelou zvyšuje vedení panterů na 3:0.
Márty opakovaně výborně plní své obranné povinnosti. Po rohovém kopu Kubíka promáchnul Adam stojící sám před brankou.
Beky rozehrává trestný kop a jeho velice dobrou střelu brankař vyráží. Adam se uvolňuje a velice dobře posílá do šance Kubu, který naráží na připravenou obranu.
Soupeř při jednom „závaru“ odkopává míč přímo k Bekymu a ten nechytatelnou střelou zvyšuje na 4:0.
Potom Kuny nachází Vašíka, ten popotáhne po levé lajně a krásnou přihrávkou vybízí opět Kunyho, ten opět pohotovou a přesnou střelou skóruje, panteři vedou již 5:0.
Potom se k zakončení dostává Páťa. Nejdříve střílí do brankaře a po pěkné nahrávce od Adama pálí k tyči, brankař s obtížemi vyráží.
K zakončení se dostává i nováček mezi pantery, David, který uspěl v souboji a jeho dobrá střela končí v síti Vršovic, Admira vede 6:0.
Adam se dostává do úniku, ale trefuje náručí brankaře. Páťa se krásně uvolnil, nahrává Davidovi a tomu střelu chytá brankař.
Adamovu velice dobrou střelu chytá opět brankař. David opět v koncovce nezaváhal, Admira vede již 7:0.
Potom se kombinačně prosazují Vašík s Kunym. Nejprve krásnou přihrávku Kunyho Vašík posílá těsně vedle branky. Repete už ale znamená zvýšení skóre na 8:0, tentokrát již Kunyho přihrávku Vašík usměrňuje s přehledem do branky.
                                                                                       
BRANKY FK Admira B: Kuny Kunc 4x, David Holeček 2x, Beky Bečka, Vašík Jiroušek
 
 
 
FK ADMIRA A: Jablonec 2:5
 
Hráči Admiry nezachytili nástup soupeře a brzy prohrávají 3:0, po chybách v obraně a to ještě dvě šance eliminoval Šíma v brance panterů. Mára posílá Švachyho do úniku, ale tomu chyběl jenom krůček.
Švachy rozehrává trestný kop a výborně ho posílá před branku, kde Pláča jenom těsně míjí. Šíma opět velmi dobře zachytává míč.
Luky posílá Denise do šance, ten střílí pouze do brankaře.
Luky se dostává ke střele, mimo branku. Potom se dostává ke střele opět Denis, ale ani jeho opakovaná střela nekončí v brance, ale nad brankou.
Denis vybízí Lukyho a ten zblízka doráží, Admira snižuje na 1:3.
Do úniku se prosazuje Švachy, ale obrana ho zastavuje.
Švachy krásně přihrává Márovi, ale ten střílí pouze do brankaře, k opakované střele se dostává Švachy, ale také trefuje brankaře.
Tlak panterů sílí. Do úniku se dostává Švachy a svůj nájezd s přehledem proměňuje, Admira snižuje na 2:3.
Panteři zvyšují tlak a zákonitě odkrývají své zadní pozice a to soupeř také využívá a dvěma góly z brejků upravuje konečné skóre na 2:5.
 
BRANKY FK Admira A: Luky Ouředníček, Švachy Švach
 
 
 
 
 
 
 
 
FK ADMIRA B: Kladno 4:0
 
Beky v brance. Adam nahrává Kubíkovi a tomu sráží střelu bránící hráč.
Kuny uniká, ale brankaře neobelstí.
Beky dokazuje svou vysokou kvalitu i v brance, když maří gólovou šanci soupeře.
Márty také v obranné fázi dokazuje svou vysokou kvalitu. Míla posílá Kunyho do úniku a ten tentokrát velice pěkně zakončuje, Admira se ujímá vedení 1:0.
Po nahrávce od Kubíka se dostává ke střele Páťa, těsně vedle. Kubík srdnatě bojuje a je při tom faulován. Trestný kop rozehrává Kuny, jeho střelu zachytává brankař.
Do zakončení se dostává i Míla, jeho střelu brankař vyráží, do odražené střely se natlačil Kuny a opakovanou střelou zvyšuje na 2:0 pro Admiru. Márty udělal tečku za útočnou snahou hráčů Kladna, jinak by se valili na Bekyho tři hráči soupeře.
Ve středu hřiště získává míč Kuny, uvolňuje se a levou nohou dává k tyči třetí gól panterů, 3:0. Vzápětí prověřuje brankaře i Bendy, brankař byl připraven.
Beky opět zachytává únik soupeře. Z autu Míla nachází Kunyho a jeho střelu brankař vyráží.
Potom Márty rozehrává z poloviny hřiště trestný kop. Výborně kopnutý míč neméně výborně tečuje Kuny do sítě, Admira vede již 4:0.
  
BRANKY FK Admira B: Kuny Kunc 4x
 
 
 
FK ADMIRA A: Libiš 2:2
 
Luky posílá Denise a ten vysílá pouze slabou střelu na brankaře. Další střelu zkouší Péťa, ale ani on neuspěl.
Péťa hráje velice dobře, a proto je nepochopitelný jeho kiks, když si neporozumí s brankařem a místo malé domů, ztrácí míč a….Admira prohrává 0:1.
Po této brance se konečně panteři trochu probouzejí. Dáda střílí těsně vedle. Švachy také míří těsně vedle.
Trenéři míchají sestavou a staví Švachyho do útoku vedle Lukyho, Dády a Péti a na hře je to hned vidět. Úderný potenciál této čtveřice se prudce zvýšuje. Švachy vybojuje míč, posílá ho na Dádu a ten do „šibenice“ vyrovnává na 1:1.
Luky střílí vedle branky. Tlak panterů se zvyšuje.
Péťa posílá Švachyho, ale ten naráží na dobře zformovanou obranu. Dáda nahrává Švachymu do úniku, brankař likviduje. Na rohový kop Kubíka si nabíhá Dáda a Admira vede 2:1.
Denis se krásně uvolňuje, ale jeho střelu brankař chytá.
Panteři jsou herně lepší, útočí a útočí……..ale rychlý brejk soupeře srovnává skóre na 2:2. Rozhodčí ještě nařizuje trestný kop za příliš mnoho hráčů na hřišti, resp. za špatné střídání….trestný kop ale Šíma výborně chytá.
 
BRANKY FK Admira A: Dáda Staněk 2x
 
 
 
 
FK ADMIRA B: Liberec 7:0
 
Panteři hráli o vítězství ve skupině, a proto se vrhli na svého soupeře hned od počátku. Kubík zkouší pozornost brankaře, ten chytá jeho střelu.
Liberec odkopává míč od své branky, po tlaku panterů, ale přímo na nohu rozeběhnutého a nabuzeného Bekyho, jeho nechytatelná střela končí v brance, panteři vedou 1:0.
Márty výborně zastavuje protiútok soupeře. Kuny nahrává Mílovi a ten trefuje brankaře. Další výbornou nahrávku posílá Kuny na Vašíka, který pěknou střelou zvyšuje vedení panterů, 2:0.
Také David dává krásnou přihrávku Kubíkovi a panteři vedou již 3:0.
Bendy skvěle zachytává únik soupeře.
Potom přicházejí velké chvíle Páti.
Bendy si, jako brankař, dovoluje krásnou kličkou obehrát soupeřova hráče, po lajně přihrává Davidovi, ten nachází před brankou Páťu, který s přehledem zasunuje míč do sítě, Admira vede 4:0.
Po levé straně se uvolňuje Kubík a také pěknou přihrávkou nachází osamoceného Páťu, který se rychle zorientuje a přidává pátou branku panterů, 5:0.
Trestný kop zahrává Márty. Jeho výborná střela končí v brance, panteři vedou 6:0.
Poté se před brankou výborně uvolňuje Kuny, je před ním jenom brankař, ale jeho střela končí vedle branky.
Tlak panterů se stupňuje. Kubík střílí, velice dobrou střelou, do brankaře.
Další rohový kop rozehrává Vašík, výborně rozehraný, na který si výborně nabíhá Kuny a nadvakrát důrazně zvyšuje skóre na 7:0 pro Admiru.
 
BRANKY FK Admira B: Páťa Sochor 2x, Beky Bečka, Vašík Jiroušek, Kubík Mráz, Márty Forejt, Kuny Kunc
 
 
 
SEMIFINÁLE:
 
FK ADMIRA B : FK ADMIRA A 3:3, na penalty 3:2
 
FK Admira B jako vítěz své skupiny narazil na své spoluhráče z FK Admira A, kteří skončili na druhém místě druhé skupiny.
Panteři A trochu zaskočili své spoluhráče. Obrana panterů B v rozhodující chvíli zaváhala a panteři A vedli 1:0, Luky byl důrazný.
Než se panteři B rozkoukali tak po trestném kopu Švachyho prohrávají již 2:0.
Potom se naplno rozjíždí spolupráce Vašíka a Kunyho, kdy Kuny posílá oblouček na Vašíka, který ve vzduchu zpracovává a nechytatelně posílá míč do sítě, 1:2 pro pantery A.
Brzy nato Míla nahrává Kunymu, ten se uvolňuje a nedává vybíhajícímu Šímovi žádnou šanci, 2:2. Panteři B dále útočí a tlačí se do koncovky. Čáru přes rozpočet jim dělá Dáda svým výborně zahraným rohovým kopem, na který si také výborně nabíhá Švachy a opět panteři A vedou  3:2.
Kubík střílí, vedle branky. Péťova střela končí nad brankou.
Blíží se konec a panteři B se pouštějí do posledního ofenzivního tlaku.
Na půlce hřiště přichází faul, který rozehrává Márty. Mimořádně nestřílí do branky, ale nachází Kunyho, který v posledních sekundách zápasu vyrovnává na 3:3 a vynucuje si pokutové kopy.
FK Admira B je v penaltách úspěšnější a postupuje do finále.
 
BRANKY FK Admira B: Kuny Kunc 2x, Vašík Jiroušek
 
BRANKY FK Admira A: Švachy Švach 2x, Luky Ouředníček
 
Penalty proměnili za FK Admira B: Márty Forejt, Kubík Mráz, Kuny Kunc
 
Penalty proměnili za FK Admira A: Denis Pomahač, Švachy Švach
(neproměnil Luky Ouředníček)
 
 
 
O 3. místo
 
FK ADMIRA A: Kladno 3:1
 
Dáda z autu míří na brankaře, dobrá finta, ale brankař je připraven. Dáda nahrává Švachymu do šance, brankař opět chytá. Brankař soupeře chybuje, k míči se dostává Dáda a jeho dobrá střela končí nad brankou, jaká škoda…
Šíma v brance zneškodňuje únik soupeře včasným vyběhnutím. Mára od půlky tvrdou střelou pálí, brankař zasahuje míč mimo brankoviště. Trestný kop, zahrávaný Denisem, končí mimo branku!!!
Rohový kop zahrává Pláča, nabíhá Mára, jeho střelu s obtížemi brankař chytá.
Mára předvádí velice dobrý obranný zákrok. Péťa nahrává do úniku Švachymu, brankař chytá.
Luky přihrává opět Švachymu, ale ten pálí do brankaře.
Švachy posílá Dádu a ten posílá míč mimo branku.
Gólová šance začíná u Péti, který posílá do úniku Švachyho a ten s jistotou proměňuje, Admira vede 1:0.
Mára přidává další velice dobrý obranný zákrok.
Kuba v obranné hře ukazuje, co je to důrazná obranná hra, jen tak dál. Luky po lajně popotáhne míč a dává ho Dádovi, obrana odráží do autu. Po autu se opět Dáda dostává k míči a důraznou střelou zvyšuje vedení partnerů na 2:0.
Švachy se dostává do úniku a panteři vedou již 3:0.
Po brejku už soupeř jenom koriguje výsledek na 3:1 pro Admiru.
FK ADMIRA A získává na turnaji pěkné 3. místo.
 
BRANKY FK Admira A: Švachy Švach 2x, Dáda Staněk
 
 
 
 
 
 
 
 
FINÁLE:
 
 
FK ADMIRA B : Jablonec 5:4
 
Velké finále začalo opatrně. Z trestného kopu Beky nachází Páťu, ale ten naráží na obranu soupeře. Další trestný kop zahrává Beky z půlky, jeho střelu brankař jenom s velkými obtížemi vyráží.
Potom rozhodčí odpískal penaltu proti Jablonci (ruka v pokutovém území). K míči se staví Kuny, který, před písknutím rozhodčího, posílá míč mimo branku. Rozhodčí nařizuje opakování pokutového kopu. Trenéři dělají na poslední chvíli změnu a k míči se staví Vašík, který chladnokrevně zavěšuje a tím vyrovnává stav na 1:1.
Po brejku jdou do vedení opět hráči Jablonce.
Odpověď přichází velmi záhy, Vašík se v pokutovém území pěkně uvolnil a prudkou střelou vyrovnává na 2:2.
Trestný kop zahraný Bekym končí u Vašíka, který ho pohotově uklízí do sítě, Admira vede 3:2. Vašík nahrává Kunymu a jeho střelu mu brankař vytěsnává na rohový kop.
Při tlaku panterů se k míči dostává Beky a zvyšuje vedení na 4:2 pro Admiru.
K odraženému míči se dostává Kubík a posouvá pantery k poháru pro vítěze, 5:2 pro Admiru. Rohový kop, velice dobře zahraný Adamem, propadává celým brankovištěm.
Márty podržel pantery skvělým obranným zákrokem.
Potom si své slabé chvilky vybírá Míla, když nejdříve po kiksu dovoluje soupeři snížit na 3:5, aby i poslední branka prošla kolem něho, ale to je již konec zápasu a FK ADMIRA B se stává celkovým vítězem turnaje.
 
BRANKY FK Admira B: Vašík Jiroušek 3x, Beky Bečka, Kubík Mráz
 
 
 
KONEČNÉ POŘADÍ:
 
1. FK ADMIRA B
2. Jablonec
3. FK ADMIRA A
4. Kladno
5. Liberec
6. Libiš
7. Vršovice
8. Sparta 04
 
Nejlepším střelcem byl na turnaji vyhlášen Kuny Kunc z  FK ADMIRA B s 12  góly.