Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Dukla 28.10.2011

1. 10. 2011

  DUKLA mini cup 2011 – 28.9.2011

FK Admira I - sestava:, Richard Pettinger, Bendy Benda, Kubík Mráz, Adam Veselý (Míla Zoula), Páťa Sochor, Viky Dobrý, Šíma Hudecký (Dáda Staněk), Kuny Kunc
 
FK Admira II – sestava: Péťa Marek, Mára Černý, Míla Zoula (Adam Veselý), Denis Pomahač, Dáda Staněk (Šíma Hudecký), Tom Diepold, Maty Liemann
 
Krásné počasí přivítalo všechny účastníky turnaje.
Jediné, co překvapilo hráče Admiry bylo to, že každý zápas se hrál na dvou hřištích (překvapena byla ale i pořádající Dukla Praha).
Celý turnaj odehrálo vlastně jedno mužstvo Panterů.
Panteři nastoupili na trávník a odehráli 6 zápasů za sebou (jeden zápas 2x10 minut), takže hráli vlastně 2 hodiny v kuse a plus další tři zápasy k tomu!!!
Z tohoto důvodu proto nenastoupili do zápasu o 7. místo, všichni to pochopili až na asistenta trenéra Slavie, který měl přihlouplé poznámky na adresu Panterů, že prý Admira již nemůže.
Hráči Admiry si kondičně sáhli na dno, a proto byl turnaj nakonec velmi dobrou přípravou.
Panteři bojovali a 4. místo je solidní umístění v duchu výše uvedeného.
 
FK ADMIRA A:
 
Celkový výsledek:             
FK ADMIRA A – Dukla Praha B 8:4
 
                                               FK Admira I – Dukla B 5:0 (3:0)
 
BRANKY FK Admira I: Kuny Kunc 2x, Bendy Benda, Adam Veselý, vlastní branka
 
 
                                               FK Admira II – Dukla B 3:4 (0:1)
                                                                                       
BRANKY FK Admira II: 
 
 
 
Celkový výsledek:             
FK ADMIRA A – FK Motorlet Praha 9:5
 
                                               FK Admira I – FK Motorlet 4:2 (2:0)
 
BRANKY FK Admira I: Kuny Kunc 3x, Míla Zoula
 
 
                                               FK Admira II – FK Motorlet 5:3 (2:1)
                                                                                       
BRANKY FK Admira II: 
 
 
Celkový výsledek:             
FK ADMIRA A – SK Slavia Praha 6:13
 
                                               FK Admira I – SK Slavia 5:4 (3:3)
 
BRANKY FK Admira I: Bendy Benda 3x, Kuny Kunc 2x
 
 
                                               FK Admira II – SK Slavia 1:9 (1:4)
                                                                                       
BRANKY FK Admira II: 
 
 
 
FK ADMIRA B:
 
Celkový výsledek:             
FK ADMIRA B – Dukla Praha A  3:13
 
                                               FK Admira I – Dukla A 1:6 (1:1)
 
BRANKY FK Admira I: Kuny Kunc
 
 
                                               FK Admira II – Dukla A 1:9 (1:4)
                                                                                       
BRANKY FK Admira II: 
 
 
Celkový výsledek:             
FK ADMIRA B – Bohemians 1905 6:7
 
                                               FK Admira I – Bohemians 1905 2:4 (0:1)
 
BRANKY FK Admira I: Kubík Mráz 2x
 
 
                                               FK Admira II – Bohemians 1905 4:3 (4:1)
                                                                                       
BRANKY FK Admira II: 
 
 
Celkový výsledek:             
FK ADMIRA B – FC Zbrojovka Brno  2:16
 
                                               FK Admira I – FC Brno 0:10 (0:5)
 
 
                                               FK Admira II – FC Brno 2:6 (1:4)
                                                                                       
BRANKY FK Admira II: 
 
 
SEMIFINÁLE:
 
Celkový výsledek:             
FK ADMIRA A – FC Zbrojovka Brno  4:12
 
                                               FK Admira I – FC Brno 3:3 (1:2)
 
BRANKY FK Admira I: Kuny Kunc, Kubík Mráz, Bendy Benda
 
 
                                               FK Admira II – FC Brno 1:9 (1:4)
                                                                                       
BRANKY FK Admira II: 
 
 
O TŘETÍ MÍSTO:
 
Celkový výsledek:             
FK ADMIRA A – SK Slavia Praha  4:14
 
                                               FK Admira I – SK Slavia 1:7 (1:4)
 
BRANKY FK Admira I: Kuny Kunc
 
 
                                               FK Admira II – SK Slavia 3:7 (1:4)
                                                                                       
BRANKY FK Admira II: 
 
 
 
 
KONEČNÉ POŘADÍ:
 
1. FC Zbrojovka Brno
2. Dukla Praha A
3. SK Slavia Praha
4. FK ADMIRA Praha A
5. FK Motorlet Praha
6. Bohemians 1905
7. Dukla Praha B
8. FK Admira Praha B