7. 12. 2011

Turnaj Letná - 11.12.2011

FK Admira - sestava: Tom Diepol, Marek Černý, Luky Ouředníček, Kuba Benda, Denis Pomahač, Šíma Hudecký, Paty Matěka, Adam Veselý

FK Admira - SK Slavia Praha 2:0

V brance nastupuje Beky.Panteři nemohli začít lépe, v první minutě hry Bendy rozehrává rohový kop a před soupeřovou brankou zakončuje jeho přihrávku Luky a vedeme 1:0. Ve 4 minutě se obránce Paty ujímá míče a krásně nahrává Denisovi, který zavěšuje do slávstické sítě a zvyšujeme na 2:0. V 9 minutě Beky před brankou likviduje střelu Slavie, Panteři jí moc šancí nedávají. Marek atakuje slavistického brankáře, který jen stěží,ale přeci, střelu chytil.
Slavia je pod panterským tlakem a jejich hra je tím pádem nepřesná. Panteři se předvedli ve skvělé kondici.
BRANKY FK ADMIRA: Luky Ouředníček, Denis Pomahač

FK Admira - FK Mladá Boleslav 0:1

V brance nastupuje Beky. Hned na začátku hry střílí Denis na bránu Ml. Boleslavi, ale trefuje jen brankáře. Ml. Boleslav se nám to snaží oplatit a  atakuje našeho brankáře, který střelu vyráží. Ve 3 minutě dostáváme gól. Ve 12 minutě se Panterum naskytla šance před soupeřovou brankou, bohužel jsme neproměnili.

FK Admira - SK Motorlet Praha 0:2

Beky v bráně. Ani tento zápas jsme nedokázali obrátit v náš prospěch.Ve 4 minutě hry dostáváme gól. V 7 minutě nechtěně Beky zahraje rukou - přímý kop - proměnili a vedou 2:0.

FK Admira - Forward One 2:2

V brance nastupuje Paty. Na začátku hry Paty jede s balónem a nahrává Denisovi, ten trefuje brankáře. Denis o Beky mají mnoho šancí,ale ty končí vedle branky. V 5 minutě Denis konečně dává gól. 7 minuta, soupeř nebezpečně atakuje naší branku, střela končí na tyči.
V 10 minutě Paty rozehrává od brány a střela jde přes všechny hráče k překvapenému brankáři, kterýmu prokluzuje mezi nohama a je z toho nečekaně pěkný gól. Bohužel se soupeř nezalekl a ve 13 min. dostáváme gól na 2:1 a těsně před koncem časomíry srovnává na 2:2.
BRANKY FK ADMIRA : Denis Pomahač, Paty Matěka

FK Admira - ČAFC Praha 2:2

Paty v bráně. Hrajeme o 4. a 5. místo. V 5 minutě vybojoval Luky balón a po lajně jede dopředu kde přihrává Kubovi a ten nás dostává do vedení 1:0. Soupeřovo brankář chytil balón mimo vymezený prostor - přímý kop, bohužel neproměňujeme. V 10 minutě soupeř vyrovnává na 1:1, 2 minuty po srovnání zvyšuje na 2:1. Denis 5 vteřin před koncem vyrovnává na 2:2.
BRANKY FK Admira: Kuba Benda, Denis Pomahač