Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Motorlet 10.6.2012

7. 6. 2012

 

TURNAJ Motorlet – 10.6. 2012
 Panteři vystoupali tentokrát až do finále…
 
FK Admira  – sestava: Paty Matěka, Denis Pomahač, Beky Bečka, Vašek Suchý, Maty Liemann, Luky Ouředníček, Viky Dobrý, Míla Zoula, Kuny Kunc
 
FK Admira – SK Motorlet Praha   2:1
Vstup do utkání měli Panteři víc než dobrý…Kuny si velmi dobře naběhl na výkop Patyho a střelou k tyči poslal Admiru do vedení.
Paty v brance několikrát skvěle podržel.
Zápas byl vcelku vyrovnaný, ale když Kuny zvýšil na 2:0 pro Pantery, vítězství se přiblížilo.
Soupeř stačil v závěru již jenom zkorigovat stav na konečných 2:1.
I když utkání bylo vyrovnané, Panteři přesto zaslouženě zvítězili.
 
BRANKY FK Admira: Kuny Kunc 2x (asistence Paty Matěka)  
 
FK Admira -  FK Pardubice 0:4
Utkání, které se Panterům ale vůbec nevyvedlo.
Dostali na začátku dvě smolné branky a již se vezli…
Hráči Admiry sice zvýšili svou aktivitu, ale do otevřené obrany pronikal soupeř pořád častěji a častěji…
Zasloužené vítězství soupeře.
 
FK Admira – AFK Slavoj Podolí   3:0
V tomto utkání byla jediná volba, v případě úvahy na postup do semifinále, a to vítězství.
Hned od počátku Panteři svého soupeře zmáčkli na jeho polovině hřiště.
Paty opět skvěle vykopává, brankař vyráží do prostoru, který okupuje Míla, jehož střela končí v brance.
Paty v brance opět čaruje.
Kuny se uvolňuje na lajně a dává přesnou přihrávku na Mílu, který se ani podruhé nemýlí.
Třetí brankou podtrhnul účet zápasu Kuny.
V utkání Panteři vnutili svému soupeři svou hru a s přehledem si došli pro vítězství.
 
BRANKY FK Admira: Míla Zoula 2x (asistence Kuny Kunc, asistence Paty Matěka), Kunc Kunc  
 
FK Admira - FK Hradec Králové A 2:2
Poslední utkání ve skupině.
Nástup do utkání opět výborný…Panteři vedou 1:0 (Kuny).
Potom zabral Hradec a najednou Panteři prohrávali 1:2.
Paty zlikvidoval vyloženou šanci soupeře, když velmi dobrou střelu vytlačil na tyč branky.
Blížil se závěr a Panteři chtěli neprohrát a postoupit do bojů o medaile.
Krásnou individuální akci převedl 10 sekund před koncem Kuny, prošel téměř celým hřištěm a srovnal na konečných 2:2.
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Pantery.
 
BRANKY FK Admira: Kunc Kunc 2x  
 
 
SEMIFINÁLE:
 
FK Admira – FK Náchod 2:2 na penalty 4:3
Panteři postoupili ze skupiny z druhého místa a narazili na vítěze skupiny druhé.
Soupeř dobře kombinoval a byl silný na míči.
Hned na začátku dokázali své přednosti hráči Náchoda a skvěle vyšachovali obranu Panterů, 0:1.
Denis se od půlky hřiště opírá do míče, který končí nezadržitelně v síti…Panteři vyrovnávají na 1:1.
Chyba v rozehrávce Panterů znamená opět vedení Náchoda 2:1.
V závěru svou střeleckou mušku potvrdil Kuny, když srovnal na 2:2 a poslal utkání do penalt.
V závěru ještě Panteři přišpendlili svého soupeře před vlastní branku, jedna šance střídala druhou…ale utkání skončilo nerozhodně.
Kvalitní utkání ve které Panteři ukázali, že to jde, když se chce.
 
BRANKY  FK Admira: Denis Pomahač, Kuny Kunc
 
Penalty:
Za Admiru proměňují s přehledem všichni (Denis, Beky, Kuny, Viky). Soupeř ve čtvrté sérii přestřeluje branku a Panteři jsou ve finále.
 
FINÁLE:
 
FK Admira – Bohemians 1905 1:5
Finále začalo pro Pantery nešťastně…dali si vlastní branku.
Vyrovnání přišlo vcelku záhy…Maty skvěle přečetl hru a bylo to tam, 1:1.
Potom se chvilku hrálo oboustranně nahoru dolu.
V druhé polovině zápasu přišli ovšem kiksy v rozehrávce a unavení Panteři již nenašli účinnou protizbraň na dobře hrajícího soupeře, který v zápase zaslouženě zvítězil.
 
BRANKA FK Admira: Maty Liemann
 
Celý turnaj pršelo, ale to nakonec žádnému z Panterů nevadilo, protože stříbrná medaile na krku slušela i hřála zároveň.
Všichni Panteři podali během turnaje velmi dobré výkony a za svou nezměrnou bojovnost si zaslouží určitě velkou pochvalu.
Paty byl také bez pochyby jeden z nejlepších brankařů na turnaji. Nepovedl se mu až ten nešťastný finálový zápas, ale i to se v životě stává.
Nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen Kuny Kunc, který si to dnes za své výkony plně zasloužil.
 
KONEČNÉ POŘADÍ:
 
1.         Bohemians 1905
2.         FK Admira Praha    
3.         FK Náchod
4.         SK Motorlet Praha   
5.         FC Hradec Králové B
6.         AFK Slavoj Podolí
7.         FC Hradec Králové A
8.         FK Pardubice
9.         Loko Vltavín