Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Motorlet 30.8.2010

23. 8. 2010

 

FK ADMIRA : Motorlet Jinonice 6:5
Do utkání vstoupili hráči Admiry velmi aktivně a brzy se také ujali vedení. V útočné fázi se začala projevovat velmi dobrá spolupráce mezi Kunym a Bendym, oba dali po dvou brankách. Admira celý zápas vedla a dá se říci, že měla utkání pod kontrolou. V průběhu hry byl v pokutovém území sražen Kuny, který si také postavil míč na značku pokutového kopu, ale jeho střela končí mimo branku.
Svůj gólový účet si také otevřel Švachy, který využil svou velice dobrou pohyblivost a zvýšil vedení Admiry. Motorlet celý zápas jenom dotahoval.
BRANKY FK Admira: Kuny Kunc 2x, Bendy Benda 2x, Šíma Hudecký, Švachy
 
 
FK ADMIRA : Slávia Praha 2:3
Vyrovnaný zápas, v kterém Admira sahala s favoritem po remíze. Jenom škoda, že druhá branka Slavie padla z pokutového kopu, který byl nařízen za malou domů, kterou Renda vzal do rukou. První branku Admiry vsítil pohotovou dorážkou Bendy po trestném kopu Kunyho. Z trestného kopu se krásně trefil i Kuba Mráz.
BRANKA FK Admira: Bendy Benda, Kuba Mráz
 
 
FK ADMIRA : Motorlet Barrandov 4:3
Opět vyrovnaný zápas, ve kterém hráči Admiry nakonec soupeře přestříleli. Střelecky se prosadil Švachy, který vstřelil dvě branky. Bendy i v tomto zápase potvrdil svou střeleckou formu, když dorazil střelu Kunyho. Další branku přidal po pěkné kombinaci Pláča. Renda v brance střídal slabší okamžiky s dobrými zákroky.
BRANKA FK Admira: Švachy 2x, Bendy Benda, Pláča Plaček
 
 
FK ADMIRA : Meteor Praha 2:3
Hráči Admiry svého rivala přivítali důraznou a přesnou hrou, která brzy vyústila ve vedoucí branku. Po rohu, který zahrával Kuny se trefil opět Bendy. Potom neudržel míč v náručí Renda a bylo vyrovnáno. Další dvě střely na branku Admiry znamenaly vedení Meteoru 3:1. V závěrečných minutách přišel velký nápor Admiry, který měl za následek už ale jenom snížení rozdílu skóre.
BRANKY FK Admira: Bendy Benda 2x
 
 
FK ADMIRA : Tempo 2:6
Hráči Admiry ještě otřeseni ze zápasu s Meteorem tahali v tomto zápase za kratší konec. Ani změna na postu brankaře (Rendu vystřídal Bendy) nepomohla hráčům Admiry. Jednu branku vstřelil aktivní Kuba Mráz a druhou Kuny po úniku, když šel sám na brankaře.
BRANKY FK Admira: Kuba Mráz, Kuny Kunc