Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Putim18.8.2013

9. 9. 2013

TURNAJ Putim – 18.8. 2013

První turnaj v nové sezóně a první výrazný úspěch Panterů.

FK Admira I – sestava: Paty Matěka, Luky Ouředníček, Josef Rigo, Viky Dobrý, Dan Ryšavý, Adam Veselý, Dáda Staněk, Filip Kodad, Denis Pomahač

FK Admira II – sestava: Riky Pettinger, Márty Forejt, Kubík Mráz, Hubi Aust, Ondra Suchan, Mára Černý, Páťa Sochor, Beky Bečka, Kuny Kunc


FK Admira II – Rašelina Soběslav   3:3

BRANKY FK Admira II: Kuny Kunc (asistence Hubi Aust), Páťa Sochor (asistence Kuny Kunc), Ondra Suchan (asistence Kuny Kunc)

FK Admira I – Rašelina Soběslav   1:0

BRANKY FK Admira I: Denis Pomahač

 

FK Admira II -  FC Písek 2   3:1

BRANKY FK Admira II: Ondra Suchan (asistence Mára Černý), Márty Forejt, Hubi Aust (asistence Kubík Mráz)

FK Admira I -  FC Písek 2   1:1

BRANKY FK Admira I: Dáda Staněk

 

FK Admira II – Výběr Strakonicka 2   5:0

BRANKY FK Admira II: Beky Bečka 3x, Kuny Kunc 2x (asistence Márty Forejt)

FK Admira I – Výběr Strakonicka 2    4:0

BRANKA FK Admira I: Denis Pomahač 2x, Dáda Staněk, Viky Dobrý

 

FK Admira II – FK Příbram 3:1

BRANKY FK Admira II: Kubík Mráz (asistence Riky Pettinger), Hubi Aust, Ondra Suchan (asistence Kuny Kunc)

FK Admira I – FK Příbram 1:2

BRANKY FK Admira I: Viky Dobrý

 

FK Admira II – FK Admira I  3:0

BRANKY FK Admira II: Páťa Sochor (asistence Kuny Kunc), Kubík Mráz (penalta), Ondra Suchan

 

FK Admira II – Junior Strakonice 2    2:1

BRANKY FK Admira II: Hubi Aust (asistence Beky Bečka), Márty Forejt

FK Admira I – Junior Strakonice 2    3:1

BRANKY FK Admira I:  Adam Veselý, Dáda Staněk, Denis Pomahač (penalta)


FK Admira II – Milevsko  8:0

BRANKY FK Admira II: Márty Forejt 4x (1x asistence Beky Bečka, 1x asistence Riky Pettinger), Páťa Sochor (asistence Kuny Kunc), Kuny Kunc (asistence Beky Bečka), Mára Černý (asistence Hubi Aust), vlastní branka

FK Admira I – Milevsko  2:0

BRANKY FK Admira I: Josef Rigo 2x

 

FK Admira II – FC Písek 1   2:1

BRANKY FK Admira II: Kuny Kunc (asistence Riky Pettinger), Kubík Mráz

FK Admira I – FC Písek 1   3:3

BRANKA FK Admira I: Denis Pomahač 2x, vlastní branka

 

FK Admira II – Junior Strakonice 1    4:1

BRANKY FK Admira II: Páťa Sochor (asistence Hubi Aust), Kuny Kunc, Hubi Aust, Mára Černý (asistence Kuny Kunc)

FK Admira I – Junior Strakonice 1   3:2

BRANKY FK Admira I: Dan Ryšavý, Luky Ouředníček, Filip Kodad

 

FK Admira II – Výběr Strakonicka 1   5:0

BRANKY FK Admira II: Ondra Suchan 3x (1x asistence Kubík Mráz, 1x asistence Kuny Kunc, 1x asistence Beky Bečka), Kubík Mráz (asistence Hubi Aust), Beky Bečka (asistence Márty Forejt)

FK Admira I – Výběr Strakonicka 1   3:0

BRANKY FK Admira I: Denis Pomahač 2x, Viky Dobrý

 

Na úvod sezóny Panteři dosáhli velmi pěkného úspěchu, i když do turnaje nastupovali téměř z prázdnin a ještě je k tomu čekal náročný kemp.

 

KONEČNÉ POŘADÍ:


1.          FK Admira Praha II

2.          FC Písek 1

3.          FK Admira Praha I

4.          Junior Strakonice 2

5.          FK Příbram

6.          Rašelina Soběslav

7.          Milevsko

8.          Junior Strakonice 1

9.          FC Písek 2

10.              Výběr Strakonicka 2

11.              Výběr Strakonicka 1