V bráně nastupuje Paty.Bohužel pro Pantery začal první zápas velmi
rychle a během prvních minut dostali 3 góly. Kluci se snažili,ale
bohužel jejich akce končili vedle nebo nad brankou soupeře,který nám
sázel jeden gól za druhým, i přes snahu hráčů a našeho brankáře
jejich ataky na naši branku nedokázali odvrátit.
Zbývalo 6 minut do konce a Luky dává náš první gól. 4 minuty do
konce a před naší brankou si Luky vybojoval míč a beží sám na
soupeřovu branku, ostatní mu nestíhají - je z toho krásné zakončení
a náš druhý gól. Bohužel pro nás je skóre moc vysoké a času málo -
Panteři neměli šanci na výhru.
Branky FK Admira Praha: 2x Luky Oředníček

FK Admira Praha - Horní Slavkov 1:4
V bráně Paty. Druhý zápas se nesl v podobném duchu jako první,Panteři jakoby se nemohli najít,šance jsou, ale neproměněné. Už v 2hé min. dostáváme gól. Začala 4 min. a u naší branky se odehrává rohový kop - Paty pohotově chytá, a rozehrává Lukymu, který běží na branku, ale jeho rána končí nad brankou. V 7mé min, opět Paty likviduje střelu soupeře. 4 minuty před koncem časomíry snižuje David Mráz Staněk. I přes některé pěkné akce našich hráčů nám Slavkov věnoval další 3 góly.
 Branky FK Admira Praha: David Staněk

PO TOMTO ZÁPASE NÁS ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ OPOUŠTÍ MÁRA ČERNÝ.

FK Admira Praha - FK Děčín 5:3
Paty v bráně. V tomto zápase se konečně Panteři "probrali" a byla to pro nás příjemná změna. Krátce po začátku hry se kluci dostali k balónu a jsou z toho 2 góly od Lukyho ( ještě o něm uslyšíme),samozřejmě za přispění asistence spoluhráčů. Děčín však nenechává nic náhodě a inkasujeme 3 góly. Zbývá 7 minut do konce a stav je 2:3 pro Děčín, ale už je tady Luky a vyrovnává už tak napínavou hru na 3:3. Další 2 góly dostává Děčín v posledních 2 minutách od Lukyho.
Branky FK Admira Praha : 5x Luky Ouředníček

FK Admira Praha - FK Teplice 4:1
Paty v bráně. Hra začala velmi rychlým gólem Teplic.10tá minuta hry a soupeř kope rohový kop,ale míče se ujímá David, který beží sám na branku,ale míč končí vedle branky - byla to pěkná akce, škoda, že bez gólu.
Je necelých 5 min. do konce a skóre je srovnáno střelou Lukyho.Minutu na to zvyšuje na 2:1 K. Mráz. Na 3:1 zvyšuje AdamVeselý a minutu před koncem časomíry upevňuje naši výhru Kuba Mráz.
V tomto zápase jsme viděli krásnou souhru obránců s brankářem Patym, ale ani útočníci nezústali pozadu, výhra Panterů v tomto zápase je odměnou za jejich přesnou hru.
Branky FK Admiry: 2x Kuba Mráz, Luky Ouředníček, Adam Veselý

FK Admira - FK Slaný 3:0
Paty v bráně. V tomto posledním zápase jsme na tom přesně jako minule, když jsme zde hráli naposled, hrajeme o 3. a 4. místo.
Oba týmy do toho dávají co nejvíc a zatím se to vyplatilo Panterům, ve 3 minutě dává gól Luky a vedeme 1:0, minutu po této akci zvyšuje naše skóre Kuba Mráz na 2:0.
V tomto zápase jsme viděli pěknou spolupráci útočníků Lukyho a Davida, která měla namířeno ke krásnému zakončení, ale bohužel těsně před soupeřovou brankou přišli o balón. Na 3:0 zvyšuje ještě Kuba Mráz. Poslední 2 minuty do konce se odehrávají před naší brankou, ale Paty v bráně likviduje několik střel, které chytil a nebojí se jít tělem proti soupeři.
Panteři svojí pěknou hrou si zajistili krásné 3. místo.
Branky FK Admira: 2x Kuba Mráz, Luky Ouředníček