Jdi na obsah Jdi na menu
 


Umbro Říčany 27.3.2010

27. 3. 2010
 
K poslednímu halovému turnaji v sezoně 2009/2010 jsme se sešli již v sedm hodin v říčanské hale, kde před dvěma lety začala panteří fotbalová kariera. V prvním utkáni nás čekal souper z Jižního města a my jsme byli zvědaví na to, jak se kluci vypořádají s ranním vstáváním.
Za Admiru nastoupily: Renda, Péťa, Beky, Dáda, Kubík M., Páťa, Márty, Mára, Vašík, Denis a Honza
 
Admira : Sportovní JM            2:1
Branky: 2x Kubík Mráz
 
V první šanci Kubík ještě neproměnil, ale už z následného Bekyho  trestňáku se Kubík pohotově prosadil a bylo to 1:0. Tato branka byla Kubíkovým 100 gólem za Pantery a stal se tak prvním členem pomyslného klubu kanonýrů Panterů Admira Praha!!!!! Gratulace!!! Poté po krásné individuální akci nastřelil Marty tyčku, následovala šance Dády, který levačkou alá Patrik Berger těsně vedle.  Bekyho trestňák a Kubik opět lehkou tečí na 2:0. Po celý zápas, jsme měli velkou převahu, ale chyběl důraz ve střelbě. Po chybě v rozehrávce však soupeř snížil na rozdíl jedné branky, ale vítězství jsme nakonec uhájili! Po dlouhé době jsme tak do turnaje vstoupili vítězně   a mohli jsme se těšit na další zápasy.
 
Admira: Zeleneč           0:0
 
Ke druhému utkáni jsme nastoupili proti borcům ze Zelenče a těšili jsme se na další pohledné akce Panterů. Začátek zápasu zastihl naši první čtyřku hrající tentokrát ve složeni Beky, Péťa, Kubík a Páťa, který se točil s Dendou v nedbalkách a hra nebyla žádná sláva. Šance druhé čtyřky měli Dáda a Márty, ale bohužel branku jsme nedali, naopak soupeř z nebezpečného protiútoku nastřelil tyčku! Do konce zápasu se šance přelévali z jedné strany na druhou, ale ani jednomu ze soupeřu se skórovat nepodařilo. Zasloužená remíza ve druhém zápase po velmi dobrém výkonu obou soupeřů.
 
Admira : Vlašim         1:2
Branka: Dáda Staněk
 
K dalšímu utkáni jsme nastoupili proti Vlašimi, která se na turnaj vyzbrojila hráči ročníku 2001....podali jsme fantasticky výkon a i když jsme nakonec 2:1 prohráli, ukázali jsme velké srdce! Vedli jsme 1:0 po důrazné akci Dády a dlouho jsme dokázali držet vyrovnaný krok se staršími fotbalisty. Dvě branky soupeřů padli po střelách z dálky a i přes velkou snahu se nám nepodařilo vyrovnat, i když se do hezké šance v konci zápasu, kdy si pohrál se dveřmi obránci soupeře, dostal Kubik.
 
 
Admira : Meteor       1:0
Branka: Kubík Mráz
 
Zápas s Meteorem rozhoduje o tom jestli si odvezeme z Říčan medaili nebo ne! Vyrovnaný zápas ve kterém jsme měli přece jen více šancí. Jedinou branku v zápase dal Kubik, který se nádherně trefil do víka po pěkné přihrávce Dendy z pravého křídla. Gól padnul ve fázi zápasu, kdy se nám povedlo soupeře z Libně zatlačit před vlastní branku a předcházelo mu několik pěkných šanci našich Panterů! Závěrečné zápasy tak rozhodnou o konečném pořadí turnaje.
 
 
Admira: Průhonice      3:0
Branky: Kubík Mráz, Denda Pomahač, Péťa Marek
 
V posledním zápase musíme vyhrát minimálně 4:0 abychom si odvezli stříbro. První pětka od začátku zatlačila soupere a výsledkem byl první gól, který vstřelil  po závaru Kuba mezi nohy brankáře soupeře. Potom měl po krásné kombinační akci na jeden dotek velkou šanci opět Dáda, ale tentokrát mu střelecké štěstí nepřálo (doufejme, že si ho schoval na mistráky). Druhá branka padla po krásné spolupráci Kuby a Denise, který ho pověsil pod břevno. Třetí gól padl po střele Péti, která už směřovala do branky, ale soupeřův trenér, který ošetřoval svého malého svěřence, vyrazil již jistou branku.
Nakonec nám jeden gól chybí a končíme na turnaji třetí. Před námi si vzali první místo Vlašim a druhé Zeleneč.