23.5.2010     Turnaj Ravel Junior Ústí nad Labem

Hrálo se 1+4, 2x20min, hřiště 19x30m za účasti 7 týmů:
Panteři
systémem každy s každým.

Panteři hráli v sestavě: Renda,Beky,Péťa,Kuba M.,Adam,Marek,Páťa,Luky,Denis

Admira – Ravel „A“
Začínali jsme s Ravelem „A“ a doufali, že se kluci co nejdříve vyrovnají se hrou ve 4. Začali jsme výborně a už ve 3 minutě Beky krásnou střelou z trestňáku zajistil vedení. To nás uklidnilo a když Denis a po něm Luky po samostatné akci zvýšili na 3:0 bylo rozhodnutu. Soupeř snížil na 3:1 ale poslední slovo měl Kuba po jehož gólu utkání skončilo 4:1 pro Pantery.

Admira - Teplice „B“
Začali jsme tlakem a už v 6 minutě po faulu na Kubu, proměnil Denis penaltu.
Soupeř po ojedinělé akci vyrovnal, ale pokračovali jsme v nátlaku a po gólu Lukyho a druhém gólu Denise vyhráli zaslouženě 3:1.

Admira – Neštěmice
Utkání nahoru dolu s hodně gólama. Stále jsme byli ve vedení a měli znatelnou převahu. Skóre se zastavilo na 7:4 pro Pantery.
Góly: Luky 3, Kuba 2, Péťa 1, Denis 1

Admira – Bílina
Bílinu jsme si pamatovali jako finálového soupeře z České Lípy s obrovským brankářem, kterému jsme nedokázali dát gól. Utkání bylo vyrovnané až do okamžiku nešťastného gólu z dálky. Po tomto gólu kluci začali makat na 200% a když ještě přidali fotbalovost, bylo se na co dívat. Po velké převaze a opět gólové přestřelce jsme zaslouženě vyhráli 7:4.
Góly: Adámek 3, Luky 2, Kuba 1, a 1 vlastní.

Admira – Teplice „A“
Utkání začalo naší převahou, ale neproměnili jsme dvě tutovky a přišel trest. Renda si vybral slabší chvilku a dostal dva laciné góly. Kluky to psychicky položilo a přestali hrát, dostali 3 gól a bylo po utkání – 5 minut před koncem Luky snížil na 1:3 ale více už jsme nezvládli a na turnaji prvně prohráli.

Admira – Ravel „B“
Vítězství v tomto utkání nás dělilo od 1. místa v turnaji. Panteři byli favorit.
Jedno velké ALE zůstávalo. Jak se vyrovnáme s porážkou od Teplic a co únava s pěti těžkých zápasů? Trenér se rozhodl pro změnu v sestavě. Beky vystřídal Rendu v bráně. Naše obavy byli ale zbytečné. Panteři hodni svého jména na soupeře vlítli stylem velkého mužstva. Napadali soupeře,běhali, kombinovali a stříleli góly. Soupeř se nedostal za půlku. Půle 5:0 již znamenale jisté vítězství v turnaji. Místo uspokojení ale kluci v druhé půli ještě přidali a co 90 sekund padal gól, utkání se proměnilo v exibici Panterů. Skóre se zastavilo na 14:0 pro Pantery.
Góly: Kuba 5, Luky 4, Péťa 2, Páťa 1, Adámek 1 , Beky 1

Zasloužené vítězství v turnaji bylo podtrženo vyhodnocením Lukyho jako nejlepšího hráče turnaje.