Ústí nad Labem.

3. 2. 2010

Turnaj Ústí nad Labem II.

Admira : Motorlet              2:2          (2:1)
Úvodní utkání s Motorletem pro nás začalo velice dobře, když po několika minutách vystihl Beky výkop brankaře a pod břevno zavěsil 1:0. Bohužel hned po rozehrání a po velkém zmatku v obraně soupeř vyrovnal a začínalo se znovu. Kluci vypadali, jako kdyby ještě spali a nedařilo se nám skoro nic. Před koncem první půle utekl Adam a střelou tyči nás dostal do vedení. Druhá půlka začala naším náporem šance měli Dáda a Adam, ale bohužel jsme se nemohli prosadit a podle známého nedáš dostaneš po dalším zmatku v obraně soupeř minutu před koncem vyrovnal na konečných 2:2.

Admira : Tempo 0:2          (0:2)
Bohužel náš utrápený výkon pokračoval i proti Tempu a za celý zápas jsme nepředvedli kloudnou akci a tak po zásluze přišla porážka. V tomto zápase nás moc nepodržel Renda a inkasovali jsme zbytečné góly z velké dálky. Co bylo horší, nevypracovali jsme si žádnou šanci a pokud už jsme se dostali ke střele, tak velmi dobrý brankář Tempa zachránil (Vaší, Dáda, Adam).

Admira : Ravel A                0:2          (0:1)
Opět špatná hra dopředu a zbytečné branky (jednu jsem si dali sami…). Bez gólů se prostě vyhrát nedá, to je marný. Chtělo to víc klidu, přihrávek a přesné střelby,toho se nám jaksi nedostávalo. Zranil se Renda a tak do dalšího zápasu musel do brány Beky.

Admira : Slavia   4:1          (0:1)
Nejlepší výkon turnaje a na sešívky stejně nestačil. V začátku zápasu jsme se prosazovali, ale střelecká smůla se nám lepila na sálovky. Dvakrát Dáda sám před brankářem, Adam, Vašík, vlastně celý útok a tak přišel trestňák Slavie a Beky neměl šanci. Postupně, po střelách pod víko, rostlo skóre a jak hráči, tak rodiče upadali hlouběji a hlouběji do beznaděje…..Branku vstřelil Adam a alespoň po dvou nulách branka v síti soupeřů.

Admira : Ravel B                3:1          (2:0)Obrazek

Konečně vítězství i když proti B Ravelu. Dáda s trestňáku k tyči a dvakrát Adam zajistili konečné páté místo na turnaji. Doufejme, že v Tanvaldu podáme fotbalovější výkon a zase přivezeme dobrý pocit z našich Panterů. Hlavu vzhůru kluci a rodiče!!!!