Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápisy ČLMŽ 2015/2016

5. 4. 2016

11.6.2016                DUKLA - ADMIRA   15:1 (6:1) sad

Co říci k zápasu, ve kterém prohrajete o 14 gólů. Domácí byli suverénní. Ty šance, které jsme měli, zůstali neproměněné, v defenzívě jsme hromadili chybu za chybou... Nedobré jaro skončilo vysokou porážkou. Spousta nemocných a zraněných hráčů během jarní části sezóny dala šanci všem hráčům ukázat, zda mají potenciál hrát i nadále nejvyšší mládežnické soutěže. Každý se s nabídnou příležitostí poradil odlišně.

____________________________________________________

5.6.2016               BANÍK MOST - ADMIRA  10:2 (3:1) sad

Domácí Baník podal velmi dobrý výkon a po zásluze vyhrál. Naše hra byla příliš komplikovaná a pomalá. Ve druhém poločase jsme vsadili vše na útok, ale marně, domácí nás pustili pouze do několika šancí, které jsme stejně nedokázali proměnit.

________________________________________________________

28.5.2016            ADMIRA - KARLOVY VARY 11:2 (5:1) smiley

Kromě úvodních deseti minut předváděla Admira pohledný fotbal. K vidění byla řada krásných akcí zakončených brankami. Navíc celkem pětkrát zazvonila tyč karlovarské branky. Spokojenost s celým týmem.

________________________________________________________

22.5.2016                 ADMIRA - TEPLICE 2:15 (1:8) sad

Hosté byli většinu zápasu lepším týmem. Naši kluci výkonem přesto nezklamali. Výsledek je poměrně krutý, protože v některých fázích zápasu jsme s favoritem celé soutěže drželi krok.

________________________________________________________

14.5.2016             VYŠEHRAD - ADMIRA 9:4 (1:4) sad

Vynikající výkon v prvním poločase a naprostý propadák ve druhém. Podle slov hráčů došlo k uspokojení z první části hry a snad i k podcenění, že zápas v pohodě dotáhnou do vítězného konce. V závěru šlo o hru vabank, ale už jsme se nechytli.

____________________________________________________

8.5.2016             METEOR - ADMIRA  1:5 (0:3) smiley

Od začátku jsme měli zápas ve svých rukách. Góly padaly po hezkých akcích. Hráči podali kvalitní výkon, jen škoda řady neproměněných šancí.

____________________________________________________

30.4.2016          ADMIRA - MOTORLET 1:10 (0:4) sad

Každá parta zahrála jinak. Jedna zápas odmakala, byla lepším týmem, druhá se nechávala přehrát a opět bez náznaku snahy. Opět se ukázalo, že oproti podzimu hrát bez osmi hráčů, je příliš složité.

________________________________________________________

24.4.2016         KLADNO - ADMIRA  3:11 (0:7) smiley

Po dlouhé době povedený zápas Kluci dokázali zabrat ve správný moment a nedali soupeři šanci. Všichni hráči zaslouží pochvalu. Soupeř byl tradičně fyzicky vyspělejší, naši borci však fotbalovější.

________________________________________________________

16.4.2016         ADMIRA - ÚSTÍ NAD LABEM  4:11 (2:5) sad

Utkání, ve kterém se nám nepovedlo vůbec nic. Nejhorší zápas za poslední dva roky. I když se nedaří fotbalově, musí být v zápase vidět alespoň nasazení. A i to pověstné srdíčko chybělo. Odchod dvou hráčů a absence zraněných a nemocných dětí na nás zanechává větší stopy, než jsme předpokládali.

________________________________________________________

10.4.2016             SOKOLOV - ADMIRA  8:4 (3:1) sad

Domácí byli ve všech směrech lepším týmem. Nedokázali jsme si poradit s jejich technickou a rychlou hrou. Stejně jako v poslední době, poznamenala vývoj utkání rychlá branka Sokolova a vzápětí neproměněná stoprocentní šance Admiry.

________________________________________________________

3.4.2016               ADMIRA - VARNSDORF  9:2 (5:1) smiley     

Naše mužstvo si poradilo s houževnatým soupeřem i přes mnoho zdravotních absencí. V průběhu utkání se objevila řada hezkých momentů, které pilujeme na tréninku, ale i přesto nejsme úplně spokojení. Koncovka nás trápí stále, ani kombinace a prolínání jednotlivých řad nebylo stoprocentní.          

______________________________________________________

8.11.2015                  ADMIRA - DUKLA 5:14 (2:6) sad

Rozdílné výkony a přístup našich dvou týmů zapříčinil poměrně vysokou porážku. Jedno mužstvo sehrálo vyrovnané utkání, nejen co se hry týče, ale i výsledkově, zatímco druhá parta naprosto propadla. Znovu se ukázalo, že nemáme dostatečně široký kádr na to, abychom dokázali odehrát rovnocenný zápas proti kvalitnímu soupeři a nahradit pět nemocných hráčů se nám jednoduše nepovedlo.

________________________________________________________

1.11.2015              ADMIRA - BANÍK MOST 8:7 (4:7) smiley

V tomto důležitém utkání jsme nastoupili  bez několika opor a vypadalo to, že se s touto situací nedokážeme adekvátně vypořádat. Hráči Baníku hráli pohledný fotbal, plný hezkých kombinací. Ve 20.minutě jsme prohrávali už 1:6. Naštěstí se nám podařilo do poločasu snížit. Po přestávce nastoupila jiná Admira. Soupeře jsme zatlačili, převzali iniciativu a výsledkem byly góly v soupeřově brance. Vítěznou branku jsme vstřelili v předposlední minutě. Utkání bylo velmi dramatické až do posledních okamžiků. Hráči zaslouží velkou pochvalu za to, že ani za silně nepříznivého stavu nesložili zbraně, dokázali bojovat a zároveň hrát fotbal až do závěrečného hvizdu.

________________________________________________________

28.10.2015       ÚSTÍ NAD LABEM - ADMIRA 3:6 (1:3) smiley

Opět solidní vstup do zápasu, připravili jsme si rekordní počet šancí, ale poločasové skóre bylo zoufalé. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, domácí vycítili šanci a náš výkon měl výrazně sestupnou tendenci. Hra ve druhém poločase byla tím nejhorším, co jsme v této sezóně předvedli.

_________________________________________________________

25.10.2015       KARLOVY VARY - ADMIRA 5:15 (2:7) smiley

Vydařený vstup do zápasu předznamenal další vývoj utkání. Dostali jsme se do rychlého vedení a hru měli celý zápas pod kontrolou. K vidění byla řada hezkých kombinací, bohužel často zakončených mimo branku, případně zneškodněných dobrým brankářem domácích.
________________________________________________________

17.10.2015            TEPLICE - ADMIRA 7:1 (2:0) sad

Proti favorizovanému soupeři jsme nastoupili s respektem, ale v průběhu zápasu jsme s domácími srovnávali krok. Ještě ve 45.minutě byl stav 2:1 a v této chvíli vykopávali domácí obránci míč, který už mířil do opuštěné branky. Platilo pravidlo nedáš - dostaneš, vzápětí jsme dostali gól na 3:1. Posledních 10 minut jsme začli hrát na dva obránce a tepličtí dokázali naší otevřenou hru potrestat dalšími góly. Vzhledem k vývoji utkání je pro nás výsledek poměrně krutý, ale je nutné dodat, že domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli.

________________________________________________________

11.10.2015        ADMIRA - VYŠEHRAD 6:6 (1:5) wink

Proti nepříjemnému soupeři jsme doslova prospali první poločas a darovali soupeři velký náskok. Do druhého poločasu jsme nastoupili jako vyměnění a dostali soupeře pod tlak. Mužstvo se vyhecovalo, pomohli bezvadní diváci a skóre se rychle srovnávalo. Za stavu 6:6 jsme v poslední vteřině trefili tyčku a po následné neproměněné dorážce rozhodčí utkání ukončil. Remíza je vzhledem ke špatnému výkonu v 1.poločase spravedlivá

________________________________________________________

3.10.2015           ADMIRA - METEOR 9:3 (5:1)   smiley

 
Zdaleka ne vše nám v zápase vycházelo podle našich představ, přesto jsme od začátku vývoj hry kontrolovali. Všech dvacet nominovaných hráčů dostalo ve hře přiměřený prostor. Čeká nás série těžkých zápasů, tak věřme, že naše výkony budou mít stoupající tendenci.
_______________________________________________________
 
27.9.2015           MOTORLET - ADMIRA 2:3 (0:1)   smiley
 
Od první do poslední minuty vyrovnané a dramatické utkání. Naši hráči předvedli bojovný a disciplinovaný výkon. Můžeme litovat jen dvou neproměněných tutovek v posledních pěti minutách utkání. Mohlo být rozhodnuto a mohli jsme utkání dohrát v klidu
_______________________________________________________

19.9.2015         FK ADMIRA - SK KLADNO 7:4 (5:2)   smiley

 

V prvním poločase jsme dokázali alespoň několik vypracovaných brankových příležitostí využít a výsledek odpovídal průběhu hry. Ve druhém poločasu se charakter utkání změnil. Soupeř přitvrdil v osobních soubojích, s čímž jsme měli velké starosti a navíc jsme nedokázali proměnit ani stoprocentní šance. Pozitivem v naší hře byla ta skutečnost, že jsme ve 2.poločase vyzkoušeli nové rozestavení, které nám v dalších zápasech snad pomůže reagovat na vývoj hry.

______________________________________________________

 
6.9.2015          FK ADMIRA - BANÍK SOKOLOV 2:6 (1:2)   sad
 
Hrál se vyrovnaný zápas, ve kterém měl soupeř lepší mušku a je potřeba říci, že i o trochu větší fotbalovou kvalitu. V závěru zápasu jsme se pokusili vyrovnat a posílili útok, ale Sokolov naší otevřenou obranu potrestal dalšími góly a oplatil nám porážky z minulé sezóny.
_______________________________________________________

30.8.2015        VARNSDORF - ADMIRA 3:17 (2:7)   smiley

Vstup do prvního zápasu sezóny nám nevyšel. Hráči FAŠV se dobře pohybovali, úspěšně proměnili brejk a následně jsme si dali vlastní gól z rohu. Postupně se naše hra zlepšovala. FAŠV nestačila fyzicky a s pokračujícím časem se hrálo na jednu branku.  Dávali jsme branky po hezkých kombinacích a s výkonem ve druhém poločase jsme spokojeni.